هدر موبایل
1398/04/30 14:28:06
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

واشنگتن بداند برجام موشکی محقق نخواهد شد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: واشنگتن بداند مذاکره موشکی یا برجام موشکی از سوی ایران وجود نخواهد داشت.
واشنگتن بداند برجام موشکی محقق نخواهد شد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: واشنگتن بداند مذاکره موشکی یا برجام موشکی از سوی ایران وجود نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101293687045.jpg واشنگتن,بداند,برجام,موشکی,محقق,نخواهد,شد Icana

احمد سالک‌کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ادعاهای تکراری آمریکایی ها مبنی بر وجود آمادگی برای مذاکره بدون پیش شرط با کشورمان، گفت: باید اذعان کرد که مقامات کاخ سفید هرگاه در شرایط بن بست قرار می گیرند، دست و پا زده و تلاش می کند خودشان را  با طرح موضوعات غیرواقعی مانند مذاکره بدون پیش شرط با ایران نجات دهد.

آمریکا با حضور ترامپ دچار بن بست شده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا با حضور ترامپ دچار بن بست شده است، اظهار کرد: بر این اساس در این گرفتاری راه حل نجاتشان را فریب افکار عمومی می بینند.

وی ضمن بیان اینکه طرح های مذاکره آمریکایی ها با ایران همراه با اعمال سیاست تشدید تحریم های حداکثری بوده است، ادامه داد: در واقع واشنگتن با طرح موضوع مذاکره بدون پیش شرط، درصدد بهانه تراشی برای طرح موضوعات مختلف مانند حقوق بشر، موشکی و غیره است.

احمد سالک

کشورمان در مقابل سیاست فشار حداکثری آمریکایی ها دست برتر را دارد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کشورمان همواره در مقابل سیاست فشار حداکثری آمریکایی ها، سیاست صبورانه و دقیقی را اجرایی کرده که موجب شده دست برتر با ایران باشد، تصریح کرد: بنابراین باید اذعان کرد که مذاکره موشکی یا برجام موشکی نخواهیم داشت.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه آمریکا و اسرائیل در مشت تدابیر ایران قرار دارند و دیگر زمانی که بخواهند اعمال قدرت کنند گذشته است، خاطرنشان کرد: بنابراین هر چند مدت موضوعی را مطرح می کنند که بگویند هستند اما باید یادآور شد آمریکا شکست های متعددی از ایران خورده اند که برایشان گران تمام شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا از آمادگی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور برای مذاکره بدون پیش شرط با ایران خبر داد.

وزیر خارجه آمریکا پیشتر در مصاحبه ای از آمادگی واشنگتن برای مذاکره بدون شرط با ایران در خصوص برنامه موشکی این کشور سخن گفته بود.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: ایران بزرگترین حامی تروریست در دنیاست. ما درباره نقض حقوق بشر داریم صحبت می کنیم. زندانیان آمریکایی در ایران وجود دارند که غیر قابل قبول است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet