هدر موبایل
1398/04/30 12:05:38
سرویس فرهنگی
در خبرگزاری خانه ملت انجام شد:

قول رییس حوزه هنری برای مساعدت در تکمیل سالن چند منظوره گرگان

به دنبال درخواست استاندار گلستان از رییس حوزه هنری برای مساعدت در تکمیل سالن چند منظوره گرگان، مومنی شریف قول همکاری داد.
قول رییس حوزه هنری برای مساعدت در تکمیل سالن چند منظوره گرگان به دنبال درخواست استاندار گلستان از رییس حوزه هنری برای مساعدت در تکمیل سالن چند منظوره گرگان، مومنی شریف قول همکاری داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907103457963993.jpg قول,رییس,حوزه,هنری,برای,مساعدت,در,تکمیل,سالن,چند,منظوره,گرگان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکس سیل استان گلستان که در مجلس شورای اسلامی برگزار شده، هادی حق‌شناس استاندار گلستان و محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری در خبرگزاری خانه ملت حضور پیدا کرده و درباره مسائل حوزه خود با تحریریه خبرگزاری مجلس گفت‌وگو کردند.

در جریان این گفت‌وگو استاندار گلستان توضیح داد: استان گلستان، نگارستان اقوام و فرهنگ‌های ایرانی است زیرا 15 قوم اعم از سیستانی، بلوچ، مازنی‌، آذری‌ و دیگر اقوام در این خطه حضور دارند و مقام معظم رهبری در سفر خود به استان گلستان فرمودند استان گلستان نماد وحدت اهل تسنن و تشیع است.

حق‌شناس بیان کرد: در چنین شرایطی، کار فرهنگی در این منطقه به مانند هوا و آب مورد نیاز است تا میان این اقوام مختلف، وحدت و همدلی بیشتر ایجاد شود.

وی به وجود سالنی در این استان اشاره کرد و گفت: یک سالن چند منظوره فرهنگی در کنار ساختمان حوزه هنری گرگان در دست احداث است که 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته ولی اعتبارات برای تکمیل آن وجود ندارد.

استاندار گلستان از رییس حوزه هنری خواست برای تکمیل این پروژه مساعدت کند و مومنی شریف نیز قول همکاری داد و ابراز امیدواری کرد این سالن امسال افتتاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet