هدر موبایل
1398/04/30 12:34:18
سرویس صحن
شاعری در تذکر شفاهی:

واردات برنج را در فصل برداشت به مدت 4 ماه ممنوع کنید

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی در فصل برداشت برنج، کشاورزان مازندرانی، گیلانی و گلستانی را دریابند.
واردات برنج را در فصل برداشت به مدت 4 ماه ممنوع کنید نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی در فصل برداشت برنج، کشاورزان مازندرانی، گیلانی و گلستانی را دریابند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100468405777.jpg واردات,برنج,را,در,فصل,برداشت,به,مدت,4,ماه,ممنوع,کنید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، علی محمد شاعری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی گفت: واردات برنج در فصل برداشت را به مدت 4 ماه حداقل ممنوع کنید؛ کشاورزان مازندرانی، گیلانی و گلستانی گناه دارند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگر خود خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: آقای رئیس جمهور قیمت 1700 تومانی گندم باعث شده علیرغم اینکه 10 درصد تولید گندم افزایش پیدا کرده ولی 10درصد فروش گندم به دولت کاهش پیدا کرده است، با این روند شما مجبورید 2 تا 3 میلیون تن گندم از کشورهای خارجی وارد کنید.

شاعری همچنین در  تذکر به وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: رتبه‌بندی معلمان را هر چه سریعتر اجرایی کنید.

وی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی افزود: آقای وزیر تأخیر دیگر بس است، بازسازی راه‌های آسیب دیده از سیل را در شهرستان‌های نکا، بهشهر و گلوگاه شروع کنید.

عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در تذکر پایانی خطاب به وزیر مسکن، راه و شهرسازی بیان کرد: نسبت به ساماندهی مسکن و اجاره بها اقدام اساسی کنید و نسبت به ساخت خانه‌های ارزان قیمت و کاهش اجاره بها اقدام فوری به عمل آورید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet