پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/04/30 12:50:18
سرویس صحن
لطفی در تذکر شفاهی:

چرا مجموعه وزارت نفت از تخصیص قیر به وزارت راه و بنیاد مسکن استنکاف می‌کنند؟

نماینده مردم رزن در مجلس گفت: وزارت نفت و مجموعه آن قبل از شروع فصل سرما نسبت به تخصیص قیر اقدام کنند.
چرا مجموعه وزارت نفت از تخصیص قیر به وزارت راه و بنیاد مسکن استنکاف می‌کنند؟ نماینده مردم رزن در مجلس گفت: وزارت نفت و مجموعه آن قبل از شروع فصل سرما نسبت به تخصیص قیر اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101270873120.jpg چرا,مجموعه,وزارت,نفت,از,تخصیص,قیر,به,وزارت,راه,و,بنیاد,مسکن,استنکاف,می‌کنند؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، حسن لطفی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نفت گفت: جناب آقای زنگنه چرا نسبت به اجرای قانون بودجه 97 بی‌توجه بوده و از اجرای آن استنکاف می‌کنید.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آیا خبر دارید که اکثر معابر روستایی و جاده‌های روستایی کشور غیرقابل تردد هستند؛ چرا جنابعالی و مجموعه شما از تخصیص قیر به وزارت راه و بنیاد مسکن استنکاف می‌کنند.

وی تأکید کرد: به جنابعالی تذکر می‌دهم که در اسرع وقت و قبل از شروع فصل سرما نسبت به تخصیص قیر اقدام کنید.

وی در تذکر دیگر خود به وزیر نیرو افزود: آقای اردکانیان چرا قانون توزیع عادلانه آب را به صورت ناعادلانه اجرا می‌کنید، چرا کشاورزانی که قانون را رعایت می‌کنند، مجازات می‌کنید و نسبت به کشاورزانی که قانون را رعایت نمی‌کنند، بی‌توجه هستید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: چرا قانون را در شهرستا‌ن‌های رزن با شدت اجرا می‌کنید ولی نسبت به اجرای آن در سایر استان‌‌ها و شهرستان‌ها بی‌توجه هستید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet