هدر موبایل
1398/04/30 13:37:08
سرویس صحن
کرم پور در تذکر شفاهی:

مردم آمریکا از خواب خوش بیدار شده و سرنوشتشان را به دست رئیس‌جمهوری بزدل نسپارند

نماینده مردم فیروزآباد در مجلس گفت: مردم آمریکا باید از خواب خوش بیدار شده و سرنوشت خود را از دستان رئیس‌جمهوری کم‌فهم و بزدل خارج کنند.
مردم آمریکا از خواب خوش بیدار شده و سرنوشتشان را به دست رئیس‌جمهوری بزدل نسپارند نماینده مردم فیروزآباد در مجلس گفت: مردم آمریکا باید از خواب خوش بیدار شده و سرنوشت خود را از دستان رئیس‌جمهوری کم‌فهم و بزدل خارج کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102878612647.jpg مردم,آمریکا,از,خواب,خوش,بیدار,شده,و,سرنوشتشان,را,به,دست,رئیس‌جمهوری,بزدل,نسپارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کوروش کرم پور حقیقی در نشست علنی امروز (یکشنبه 30 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: باید مردم آمریکا از خواب خوش بیدار شده و سرنوشتشان را از دستان رئیس‌جمهوری کم‌فهم و بزدل خارج کنند.

وی در تذکری خطاب به اسلامی وزیر راه و شهرسازی افزود: چرا شما و وزارتخانه‌تان به وعده‌هایی که به نمایندگان ملت در مجلس داده‌اید عمل نمی‌کنید؟

نماینده مردم فیروز آباد در مجلس تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چرا این وزارتخانه در به‌کارگیری مدیران شایسته موضوع را رعایت نمی‌کنند و چرا اجازه نمی‌دهد که مدیران کاربلد در این وزارتخانه به کار خود ادامه دهند.

کرم‌پور گفت: 80 درصد نمایندگان استان اصفهان از مدیرکل راه این استان حمایت کرده‌اند اما این وزارتخانه گویا اجازه نمی‌دهد وی به کار خود ادامه دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet