هدر موبایل
1398/04/30 13:37:50
سرویس صحن
ساری در تذکری شفاهی:

میادین مشترک وضعیت خوبی ندارند

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه ما در مرزهای غربی و جنوب غربی کشور، میدان‌های مشترک نفتی با کشورهای عراق، عربستان و قطر داریم، عنوان کرد: وجود شرایط سیاسی فعلی، شرایط بسیار بدی را برای ما رقم می‌زند.
میادین مشترک وضعیت خوبی ندارند نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه ما در مرزهای غربی و جنوب غربی کشور، میدان‌های مشترک نفتی با کشورهای عراق، عربستان و قطر داریم، عنوان کرد: وجود شرایط سیاسی فعلی، شرایط بسیار بدی را برای ما رقم می‌زند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707105831398312.jpg میادین,مشترک,وضعیت,خوبی,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی ساری در نشست علنی امروز (یکشنبه 30 تیرماه) مجلس شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان اینکه ما در مرزهای غربی و جنوب غربی کشور، میدان‌های مشترک نفتی با کشورهای عراق، عربستان و قطر داریم، گفت: وجود شرایط سیاسی فعلی، شرایط بسیار بدی را برای ما رقم می‌زند. اگر فقط به میدان نفتی آزادگان دقت کنید، میزان بهره‌برداری ما و میزان بهره‌برداری همسایه ما باعث می‌شود که شرایط و هزینه‌های هنگفتی برای ما رقم بزند. این ثروت، بادآورده نیست.

نماینده مردم اهواز در مجلس افزود: لطفا اجازه ندهید شرایط کشور طوری پیش‌ رود که بر خلاف منویات مقام معظم رهبری، انقلاب و بر خلاف مصلحت این کشور باشد باید راه حلی برگزنیم تا به این میزان به اموال کشور آسیب وارد نکنیم.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان خطاب به وزیر اقتصاد گفت: تعدادی از همشهریان من اقدام به خرید خودرو اروندی کردند که بخشنامه ای آمده و این عزیزان را ۱۰ ماه گرفتار کرده است؛ خودروهای آنها در گمرک های ما موجود است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet