هدر موبایل
1398/04/30 18:47:36
سرویس سیاسی
بروجردی با اشاره به شکایت لندن از تهران در شورای امنیت:

ایران براساس قوانین بین الملل پاسخ شکایت انگلیس را می دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید ایران در شورای امنیت سازمان ملل با پاسخ های محکم از توقیف نفتکش انگلیسی دفاع می کند.
ایران براساس قوانین بین الملل پاسخ شکایت انگلیس را می دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید ایران در شورای امنیت سازمان ملل با پاسخ های محکم از توقیف نفتکش انگلیسی دفاع می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103782810127.jpg ایران,براساس,قوانین,بین,الملل,پاسخ,شکایت,انگلیس,را,می,دهد Icana

علاءالدین بروجردی عضو فراکسیون مستقلین ولایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شکایت انگلیس از ایران در شورای امنیت به دلیل توقیف نفتکش انگلیسی، گفت: طرح شکایت انگلیس به شورای امنیت ملی سازمان ملل طبیعی و در واقع عکس العمل به توقیف نفتکششان در تنگه هرمز است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر درستی توقیف نفتکش انگلیس توسط سپاه، بیان داشت: ایران مبتنی بر موازین بین المللی بوده است بنابراین این شکایت در شورای امنیت سازمان ملل بی نتیجه خواهد بود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: ایران در شورای امنیت بر اساس قوانین بین المللی پاسخ محکم و لازم را دارد.

شورای امنیت سازمان ملل متحد

وی بیان داشت: از سوی دیگر تا جایی که بنده اطلاع دارم، ایران نیز به از انگلیس به دلیل توقیف نفتکش"گریس1" شکایتی در شورای امنیت سازمان ملل متحد داشته است و این موضوع در حال پیگیری است.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس با پیش بینی نتیجه شکایت ایران از انگلیس، گفت: معمولا این شکایت ها حرکت سیاسی محسوب می شود تا اینکه طرفین به دنبال نتیجه آن باشند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لندن با ارسال نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد، از ایران به دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس شکایت کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet