هدر موبایل
1398/04/30 20:09:19
سرویس اقتصادی
خدابخشی در تشریح نشست امروز کمیسیون بودجه:

عملکرد وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صمت در حوزه اشتغالزایی ضعیف است

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی عملکرد دستگاه‌ها در حوزه ایجاد اشتغال خبر داد.
عملکرد وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صمت در حوزه اشتغالزایی ضعیف است سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی عملکرد دستگاه‌ها در حوزه ایجاد اشتغال خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107496110861.jpg عملکرد,وزارتخانه‌های,جهاد,کشاورزی,و,صمت,در,حوزه,اشتغالزایی,ضعیف,است Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در تشریح نشست امروز (یکشنبه 30 تیرماه) کمیسیون  برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان کمیسیون بودجه امروز موضوع عملکرد بند "الف" تبصره (18) قانون بودجه سال97 98 درخصوص ایجاد اشتغال را با حضور مسئولان وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی، کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و دیوان محاسبات و صندوق توسعه ملی بررسی کردند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این نشست مجموعه اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال مورد بحث و بررسی قرار گرفت، افزود: براساس گزارش‌های ارائه شده، وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در زمینه ایجاد اشتغال عملکردی نداشته‌اند، درواقع با وجود آنکه اشتغالزایی بحث مهم و اولین مشکل مردم است اما عملکرد دو وزارتخانه مذکور در این رابطه در حد ضعیف بوده است.

کمیسیون  بودجه گزارش عملکرد  دستگاه‌ها را در زمینه اشغال‌زایی در صحن علنی مجلس قرائت می‌کند

وی با تاکید بر اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکالیفی که در حوزه اشتغالزایی و تبصره 18 قانون برنامه بودجه سال 98 برعهده داشته را انجام داده است، ادامه داد: مقرر شد؛ کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گزارشی عملکرد این دستگاه‌ها را در صحن علنی مجلس قرائت کند، همچنین بررسی موضوع "نوسازی بافت‌های فرسوده" ذکر شده در تبصره 18 قانون بودجه به جلسات دیگر موکول شد.

کلیات نحوه واگذاری اموال مربوط به تاسیسات آب و فاضلاب تصویب شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیگر دستور کار کمیسیون متبوعش درباره "لایحه نحوه واگذاری اموال، تاسیسات، ماشین‌آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تاسیسات آب و فاضلاب"، بیان کرد: در این جلسه کلیات این لایحه مصوب و مقرر شد؛ جزئیات آن در جلسات آتی کمیسیون بررسی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet