هدر موبایل
1398/04/30 18:49:28
سرویس فرهنگی
کمیسیون آموزش از فرمانده هوافضای سپاه تقدیر کرد؛

اعطای مهلت دو هفته‌ای به وزیر علوم برای اقناع نماینده مشهد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اعطای مهلت دو هفته‌ای به وزیر علوم برای اقناع نماینده مشهد خبر داد و گفت: در بخش دیگری از نشست امروز کمیسیون آموزش از نیروی هوافضای سپاه تقدیر کرد.
اعطای مهلت دو هفته‌ای به وزیر علوم برای اقناع نماینده مشهد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اعطای مهلت دو هفته‌ای به وزیر علوم برای اقناع نماینده مشهد خبر داد و گفت: در بخش دیگری از نشست امروز کمیسیون آموزش از نیروی هوافضای سپاه تقدیر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg اعطای,مهلت,دو,هفته‌ای,به,وزیر,علوم,برای,اقناع,نماینده,مشهد Icana

سیدحمایت میرزاده در  گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه ۳۰ تیر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: دستور کار نخست نشست امروز سئوال تعدادی از نمایندگان از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بود که همه نمایندگان سئوال کننده به استثنای نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد از سئوال خود منصرف شدند.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: سئوال نماینده مردم مشهد در مجلس از وزیر علوم در خصوص مصاحبه‌های دکتری بود که مقرر شد در این زمینه حداکثر ظرف دو هفته شاخص‎‌های مد نظر برای مصاحبه‌‎های دکتری به نماینده سئوال کننده ارائه شود.

وی ادامه داد: دستور بعدی کمیسیون آموزش، رسیدگی به طرح الحاق یک تبصره به مدارس غیرانتفاعی بود که این موضوع برای اینکه نام مدرسه بدون اخذ مجوزهای لازم در هر جایی به کار برده نشود، دیگر دستور کار کمیسیون آموزش بود.

میرزاده ادامه داد:  دعوت از فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت ارائه گزارش پیشرفت‌های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه هوافضا دستور دیگر کمیسیون بود که نمایندگان عضو این کمیسیون نیز در این رابطه نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان نیز نمایندگان عضو کمیسیون از سردار حاجی زاده و همکارانش به جهت اقدامات اخیر مقتدرانه‌ای که نیروهای نظامی کشور در مقابل دشمنان انجام داده‌اند و ابهت نظام را به جهانیان نشان دادند، لوح یادبودی را با امضای رئیس مجلس شورای اسلامی به سردار حاجی زاده تقدیم کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet