حلول ماه ربیع الاول
1388/07/19 14:17:00
سرویس صحن
حسین نژاد خواستار شد

مصرف بی رویه حامل های انرژی تدبیر شود

**نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی حماسه ۲۲ خرداد و برگ زرینی از حضور ۴۰ میلیونی مردم در حمایت از نظام و رهبری بار سنگینی بر دوش دولتمردان و سه قوه گذاشته است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدرضا حسین‌نژاد روز یکشنبه درنطق میان دستور مجلس گفت: حضوری که مسئولیت همه ما را تشدید می‌کند و جا دارد که با وحدت سه قوه به دور از تفرقه و نفاق در جهت خدمت به مردم بزرگوار تلاش نماییم.

عضو کمیسیون عمران در مجلس خاطر نشان کرد: آنچه می‌تواند در کشور راهگشا باشد همدلی سه قوا و مسایل اجتماع را مشترک حل کردن است.

وی تصریح کرد: نمایندگان به عنوان زبان مردمند اگر مشکلی را منعکس می‌کنند براساس سنگینی کفه‌ترازوی نظرات مردم منطبق بر اهداف نظام و انقلاب است برای حفظ مردم باید مورد توجه مسئولین باشد.

این نماینده مجلس یادآور شد: بحران اقتصادی در دنیا برای ما نیز هشداری می‌تواند باشد، استفاده از سبک بودجه نویسی جدید و تهیه بودجه براساس نیاز واقعی هزینه‌ها از پایین به بالا و تامین نیازهای واقعی الزامی است.

عضو کمیسیون عمران در مجلس اظهار داشت: مصارف بی‌رویه حامل‌های انرژی در کشور و تکیه بر هفتاد و پنج درصد بودجه به نفت نیازمند تدبیر لازم برای اجرایی شدن لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها است.

وی تصریح کرد: استان خراسان شمالی به عنوان یک استان نوپا نیازمند توجه دولت برای رسیدن به شاخص‌های توسعه و رفع عقب ماندگی است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet