هدر موبایل
1398/04/31 17:52:00
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی مطرح کرد:

وحدت ارکان نظام؛ حول منافع ملی و برخورد بدون اغماض با خطای بیگانگان

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: وحدت همه ارکان نظام حول منافع ملی برای برخورد بدون اغماض با خطای بیگانگان در شرایط کنونی قابل تحسین است.
وحدت ارکان نظام؛ حول منافع ملی و برخورد بدون اغماض با خطای بیگانگان عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: وحدت همه ارکان نظام حول منافع ملی برای برخورد بدون اغماض با خطای بیگانگان در شرایط کنونی قابل تحسین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101855931886.jpg وحدت,ارکان,نظام؛,حول,منافع,ملی,و,برخورد,بدون,اغماض,با,خطای,بیگانگان Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به اقدامات اخیر غربی‌ها و آمریکا در خلیج فارس، گفت: در جایی که منافع کشور و تمامیت ارضی مطرح باشد، تمام نیروها و ارکان نظام که ملتزم و معتقد به قانون اساسی و ولایت فقیه هستند، علی‌رغم سلایق مختلف سیاسی تصمیم واحد می‌گیرند و حامی یکدیگر می‌شوند.

وحدت همه ارکان نظام پیرامون منافع ملی

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن اقدامات تجاوزگرانه انجام داده و جمهوری اسلامی را تحت فشارهای سیاسی و اقتصادی قرار داده است، همه گروه‌ها و ارکان دولتی، غیر دولتی، اطلاعاتی، امنیتی و نظامی در موضوعات مرتبط با منافع ملی ذیل سایه مقام معظم رهبری گام برداشتند.

وی افزود: کشورهای دیگر با هدف تامین منافع خود در امورات جمهوری اسلامی دخالت کردند و اقدامات غیرقانونی انجام مرتکب شدند، از این رو تمام نیروهای دولتی، امنیتی و نظامی با در نظر گرفتن این خطاها بدون اغماض تصمیم‌ به برخورد گرفتند، این وحدت از گذشته در بطن جمهوری اسلامی ایران نهفته بوده است.

انسجام بیشتر با بهبود وضعیت اقتصادی مردم

حاجی دلیگانی معتقد است: اگر دولت بیشتر به مسائل اقتصادی مردم توجه می‌کرد و مجلس هم اهتمام بیشتری می‌کرد، ما امروز اقتداری فراتر از اقتدار و انسجام کنونی را شاهد بودیم.

مطالب به حق جمهوری اسلامی باید به گوش جهانیان برسد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: جمهوری اسلامی مطالب بر حقی دارد که اگر به گوش جهانیان برسد موجب گرایش آنها به نظام جمهوری اسلامی می‌شود، این وحدت و انسجام کنونی قطعا در انتشار مطالب به حق نظام کمک شایانی می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet