هدر موبایل
1398/04/31 16:17:24
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی:

پاسخ های وزیر اطلاعات در جلسه فراکسیون ولایی قانع کننده نبود

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ما دیروز پاسخ قانع کننده‌ای از وزیر اطلاعات در خصوص مسائل جاسوسی و چرایی تایید صلاحیت آقای نجفی برای شهردار شدن دریافت نکردیم به همین دلیل این موضوع را به صحن ارجاع دادیم تا به صورت رسمی از ایشان سوال کنیم.
پاسخ های وزیر اطلاعات در جلسه فراکسیون ولایی قانع کننده نبود عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ما دیروز پاسخ قانع کننده‌ای از وزیر اطلاعات در خصوص مسائل جاسوسی و چرایی تایید صلاحیت آقای نجفی برای شهردار شدن دریافت نکردیم به همین دلیل این موضوع را به صحن ارجاع دادیم تا به صورت رسمی از ایشان سوال کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201907106511559603.jpg پاسخ,های,وزیر,اطلاعات,در,جلسه,فراکسیون,ولایی,قانع,کننده,نبود Icana

جواد کریمی قدوسی؛ عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه دیروز این فراکسیون با وزیر اطلاعات گفت: دیروز وزیر اطلاعات در فراکسیون مستقلین ولایی حضور داشتند و سوال بنده از ایشان این بود که محاکمه پرونده ناشی از نفوذ سرویس های موساد در قالب پروژه‌های محیط زیست با محوریت کاووس سیدامامی  اعتراض می کنید و چرا باعث کند شدن روند این دادگاه ها  می شوید؟ ایشان تایید کردند که نظر کارشناسی دادیم. صحبت های وزیر اطلاعات در این راستا بود که قبول کردند که بنا به عدم پذیرش وزارت اطلاعات، دادگاه متوقف شده است.

چرا آقای نجفی را برای شهردار شدن تایید صلاحیت کردید؟

وی ادامه داد: سوال بعدی مان از وزیر محترم اطلاعات این بود که چرا آقای نجفی را برای شهردار شدن تایید صلاحیت کردید؟ در حالیکه می دانستید ایشان مشکلاتی دارند؟ پاسخ ایشان این بود که حجت قانونی ما فقط رییس جمهور است. ما پرونده ها را نزد رییس جمهور

وزیر اطلاعات در صحبت‌های خود تایید کردند که نظر موافقی برای انتخاب آقای نجفی نداشتند و نظرشان بر رد صلاحیت ایشان بود و با اصرار رییس جمهور با انتخاب آقای نجفی موافقت کردند.

برده و در نهایت هر چه ایشان تکلیف کنند ما آن را انجام می دهیم. در واقع تایید کردند که نظر موافقی برای انتخاب آقای نجفی نداشتیم و نظرمان بر رد صلاحیت ایشان بود و با اصرار رییس جمهور با انتخاب آقای نجفی موافقت کردیم.

کریمی قدوسی تصریح کرد: تاکید نمایندگان ولایی در این جلسه این بود که حجت برای شما قانون است نه رییس جمهور، زیرا رییس جمهور خود باید مجری قانون باشد نه مقابل قانون بایستد.

وی تاکید کرد: جایگاه وزارت اطلاعات باید اینگونه باشد که قوانین را رعایت کند ولو اینکه حتی آقای رییس جمهور نیز معترض باشد. قانون به مسئولین حکم می کند که اگر در شرایطی نظر مخالف داشته باشند هم به قانون تمکین کنند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کارشناسان وزارت اطلاعات را در راس نیروهای مدافع انقلاب، کسانی که خاموش و پنهان با عنوان سربازان گمنام مجاهدت می کنند می شناسیم و سوال ما قبل از وزیر اطلاعات از ریاست جمهوری است که چرا در کار وزارت اطلاعات مداخله کرده و اجاره انجام صحیح امور را توسط این وزارتخانه نمی دهید؟!

پاسخ های قانع کننده‌ای از وزیر اطلاعات دریافت نکردیم

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ما دیروز پاسخ قانع کننده‌ای از وزیر اطلاعات دریافت نکردیم به همین دلیل این موضوع را به صحن ارجاع دادیم تا به صورت رسمی از ایشان سوال کنیم.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet