شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/07/19 14:42:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

**تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی کشور در صحن علنی مجلس قرائت شد.

محمد دهقانی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، تذکرات نمایندگان مردم در خانه ملت به مسئولین اجرایی کشور را در جلسه‌علنی یکشنبه 19/7/88 به این شرح قرائت کرد.

یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بررسی وضعیت تاخیر و لغو پروازهای حجاج.

به وزیر جهادو کشاورزی رسیدگی به خسارت‌های وارد به روستای کوات چهاردانگه ساری.

محمدی نماینده اردبیل در مجلس به وزیر جهاد کشاورزی رسیدگی به علت نابودی و فاسد شدن هشت هزار تن گندم کشاورزان استان اردبیل. به وزیر بهداشت و درمان لزوم تجهیز و تامین آمبولانس و تکنسین درمانگاه‌ها و اوژانس‌های کورائین و عنبران.

ترابی نماینده شهرکرد به رییس جمهور دستور رسیدگی به حفاری و دستکاری در چشمه دیمه با قدمت هزار ساله درمنطقه کوهرنگ .

نوروزی نماینده رباط کریم به رییس جمهور دستور رسیدگی به علت کم توجهی به ساخت سالن ورزش بانوان شهرستان رباط کریم مصوب سفر هیات دولت و اعلام علت ؟؟؟؟؟؟ در انتخاب با مدیر تربیت بدنی استان تهران.

نقوی حسینی نماینده ورامین به رییس جمهور دستور تاسیس مستقل اداره تربیت بدنی قرچک .

نجف‌نژاد نماینده بابلسر در مجلس به وزیر کشور تسریع در اجرایی شدن پل جدید بابلسر.

مرعشی نماینده رودبار به وزیر راه و ترابری پرداخت مطالبات باغ‌داران رودبار،‌خسارت دیده براثر عبور آزاد راه راه‌آهن قزوین ‌- رشت .

به وزیر بازرگانی و جهاد کشاورزی ضرورت جلوگیری از واردات زیتون باتوجه به حجم بالای تولیدات داخلی.

کواکبیان نماینده دامغان در مجلس به وزیر ارشاد اسلامی بررسی علت تعطیلی سه روزنامه و بیکار شدن روزنامه‌نگاران به وزیر خارجه، ضرورت وصولی طلب ایران از کشورهای دیگر ازجمله طلب 164 میلیون دلاری از نیکاراگوه ، ضرورت برخورد با عامل انتقال محموله پنج تنی عتیقه از ایران .

ثروتی نماینده بجنورد در مجلس به وزیر کشور پیش بینی مطالعه و اجرای حمل و نقل و ترافیک و توسعه حمل و نقل بجنورد مرکز خراسان شمالی در بودجه سال 89 .

آلیا نماینده تهران در مجلس به وزیر خارجه ضرورت اقدام موثر و واکنش سریع در خصوص اهانت‌ ماموران گمرک فرودگاه استانبول ترکیه به زنان ، مسافران ایرانی به وزیر کشور، لزوم پی‌گیری و بررسی دقیق علت هدف مبارزه رزمی‌کاران زن و مرد با هم در نمایشگاه پلیس توسط عوامل نیروی انتظامی.

حسینی نماینده نیشابور در مجلس وزیر کشور، ضرورت توجه به استقرار دهیاری در روستاهای بخش مرکزی نیشابور.

یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر کشور تسریع در اجرای اصل 64 قانون اساسی برای با افزایش بیست نماینده بر نمایندگان فعلی مجلس .

سنایی نماینده نهاوند به وزیر تعاون ، ضرورت احداث بنای مناسب برای اداره تعاون شهرستان نهاوند.

آقایان محمدی مریوان، حاجی‌بابایی همدان به وزیر راه و ترابری تسریع در تکمیل  جاده ساوه -همدان،  نود کیلومتر باقیمانده جاده ساوه‌- همدان

تامینی نماینده رشت به وزیر جهاد کشاورزی، لزوم بازسازی مردابهای گیلان .

مطورزاده،‌ناصری،‌ موسوی،‌دهدشتی،‌کعبی نمایندگان خرمشهر ، آبادان ، شادگان و دهدشتی ، سواری نماینده دشت آزادگان در مجلس به رییس جمهور دستور تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل طرح انتقال آب شرب شهرهای جنوبی خوزستان.

دهقان نماینده چناران در مجلس به رییس جمهور دستور پی‌گیری قاچاق عتیقه‌جات ایرانی توسط نماینده آرژانتین و معرفی همدستان وی به مراجع قضایی.

طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر کشور رسیدگی به وضعیت باغداران خسارت دیده شهرستان تاکستان جلوگیری از اقدامات غیرقانونی، مسئولان استان و شهرستان در خصوص برخورد با مطبوعات کشور.

ناصری، گرگان در مجلس به رییس جمهور دستور رسیدگی عاجل به مدیریت ضعیف آموزش و پرورش آق‌قلا.

لطفی نماینده اراک به وزیر بازرگانی لزوم توجه به قانون حداکثری از تولیدات داخلی.

یحیی‌زاده نماینده میاندوآب در مجلس ، علیزاده نماینده ورزقان به وزیر ارشاد واسلامی علت تعطیلی سینمای‌های منطقه‌ و ایجاد مجتمع فرهنگی در شهرهای چار برج، کشاورز ، محمود آباد.

ونایی نماینده ملایر درمجلس به وزیر جهاد کشاورزی بررسی خسارت وارده به مبلغ 30 میلیارد تومان به باغداران شهرستان ملایر.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet