هدر موبایل
1398/04/31 17:25:00
سرویس صحن

نماینده تهران از پاسخ وزیر دفاع و پشتیبانی قانع شد

نماینده تهران در مجلس از پاسخ‌های وزیر دفاع و پشتیبانی مجلس به سوال خود درباره نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط به دو تابعیتی ها و علت پخش آن در جلسه علنی قانع شد.
نماینده تهران از پاسخ وزیر دفاع و پشتیبانی قانع شد نماینده تهران در مجلس از پاسخ‌های وزیر دفاع و پشتیبانی مجلس به سوال خود درباره نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط به دو تابعیتی ها و علت پخش آن در جلسه علنی قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104093344774.jpg نماینده,تهران,از,پاسخ,وزیر,دفاع,و,پشتیبانی,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا رحیمی  در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 31 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان رسیدگی به سوال وی و 26 نفر از نمایندگان از امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از پاسخ های وزیر قانع شد.

گفتنی است سیدحسین نقوی حسینی در تشریح سوال ملی و مشترک علیرضا رحیمی و 26 نفر از نمایندگان مردم در مجلس از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط به دو تابعیتی ها و علت پخش آن در جلسه علنی با توجه به اینکه این مستندات قبلا توسط سازمان اطلاعات سپاه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پخش شده و اعلام گردید که محرمانه بود چیست.

نماینده مردم ورامین، پیشوا  و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: در اجرای ماده 207 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی سوال فوق در جلسه رسمی روز شنبه مورخ 29 آبان 1397 کمیسیون با حضور 16 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نمایندگان محترم سوال کننده و وزیر مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های ارائه شده کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند 3 ماده 207 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال می گردد.

گفتنی است عبدالرضا مصری که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای اعلام کرده است آنچه در صحن علنی مجلس پخش شده نسخه محرمانه مذکور و پخش شده در نشست کمیسیون امنیت ملی نیست./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet