هدر موبایل
1398/04/31 18:17:43
سرویس صحن
کوچکی‌نژاد در تذکر شفاهی:

سوال از وزیر دفاع نباید در این مقطع زمانی مطرح می‌شد

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: با توجه به اینکه جنگ تمام عیاری علیه کشور از سوی دشمنان آغاز شده، سوال از وزیر دفاع نباید در این مقطع زمانی مطرح می‌شد.
سوال از وزیر دفاع نباید در این مقطع زمانی مطرح می‌شد نماینده مردم رشت در مجلس گفت: با توجه به اینکه جنگ تمام عیاری علیه کشور از سوی دشمنان آغاز شده، سوال از وزیر دفاع نباید در این مقطع زمانی مطرح می‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105786756481.jpg سوال,از,وزیر,دفاع,نباید,در,این,مقطع,زمانی,مطرح,می‌شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در جریان نشست علنی امروز (دوشنبه 31 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به اصول قانون اساسی و موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوال علیرضا رحیمی از وزیر دفاع اظهار داشت: در 3 دوره‌ای که به عنوان نماینده مردم، در مجلس حضور دارم، امروز برای اولین بار دیدم که یک نماینده از نماینده سوال کننده دیگری، سوال می‌کند و از وزیر پاسخ می‌خواهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعد از 40 سال که دشمن در چند صد متری ما قرار گرفته و تعیین سرنوشت می‌کند جان برکفان سپاه و اطلاعات سپاه دشمنان را مورد تهاجم قرار می‌دهند، اما در مجلس شاهد این هستیم که چنین موضوعی علیه سپاه مطرح می‌شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه مجلس کار درستی نکرد و نباید اجازه می‌داد که در این مقطع زمانی که جنگ تمام عیاری در بخش‌های اقتصادی و نظامی از سوی دشمن علیه کشور ایجاد شده، ارکان نظام جمهوری اسلامی در مجلس را زیر سوال می‌برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet