هدر موبایل
1398/04/31 18:21:51
سرویس صحن
فرهنگی در اخطار قانون اساسی:

سوالات رحیمی هیچ ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت

این نماینده مجلس دهم گفت: آقای رحیمی در نشست امروز مجلس، سوالاتی را از امیر حاتمی مطرح کرد که هیچ ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت.
سوالات رحیمی هیچ ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت این نماینده مجلس دهم گفت: آقای رحیمی در نشست امروز مجلس، سوالاتی را از امیر حاتمی مطرح کرد که هیچ ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/91305.jpg سوالات,رحیمی,هیچ,ارتباطی,با,وظایف,وزیر,دفاع,نداشت Icana

به گزاری خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین فرهنگی در نشست علنی امروز (دوشنبه 31 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری به استناد به اصل 88 قانون اساسی مجلس و در تذکری با استناد به مواد 206 و 207 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: آقای رحیمی در نشست امروز مجلس، سوالاتی را مطرح کرد که هیچ ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت، موضوع سوال این بود که چرا فیلمی در صحن مجلس پخش شده است، حال آیا این جزء وظایف وزیر دفاع بوده یا شخص مسئول در هیأت رئیسه که خود آقای رحیمی است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای رحیمی باید بررسی می کرد که اگر مطلبی خلاف واقع و نادرست وجود دارد، آن موضوع در صحن مطرح نشود، حال این مسئله چه ارتباطی با وزیر دفاع دارد، اگر در فیلم پخش شده، مطالبی مبتنی بر واقعیت پخش شده، چرا ناراحت می شوید. از این رو واقعیتی وجود داشت و آن موضوع منتشر شد و همه نمایندگان مجلس از آن مطلع شدند.

وی گفت: از طرفی اگر موضوع پخش شده واقعیت نداشته، من باید ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس را تذکر دهم، بر اساس این ماده، اگر مطلب خلاف واقع منتشر شود، نمایندگان می توانند درخواست کنند که هیأت رسیدگی به تخلفات نمایندگان به تخلفات عضو هیأت رئیسه که اجازه پخش و انتشار این مطلب را در صحن داده، رسیدگی کند. پس از آن، اگر هیأت مربوطه، رای به عدم صلاحیت فرد داد، عضویت وی در هیأت رئیسه مجلس تعلیق خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet