شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/04/31 17:42:00
سرویس فرهنگی
در دیدار جمعی از فعالان روابط عمومی با رئیس قوه مقننه مطرح شد:

روابط عمومی در بین 10 شغل اول پر استرس جهان

رئیس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس گفت: جمعی از فعالان روابط عمومی بعد از ظهر روز یکشنبه با رئیس قوه مقننه دیدار کردند که طی آن اهمیت جایگاه روابط عمومی و پر استرس بودن این حرفه مورد بررسی قرار گرفت.
روابط عمومی در بین 10 شغل اول پر استرس جهان رئیس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس گفت: جمعی از فعالان روابط عمومی بعد از ظهر روز یکشنبه با رئیس قوه مقننه دیدار کردند که طی آن اهمیت جایگاه روابط عمومی و پر استرس بودن این حرفه مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102337662152.jpg روابط,عمومی,در,بین,10,شغل,اول,پر,استرس,جهان Icana

زهرا سعیدی مبارکه  در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه در هیچ مقطعی از تاریخ کشورمان، این قدر به روابط عمومی‌ها نیاز نبوده است، گفت: باید با کمک متخصصان و شاغلان روابط عمومی از ترک برداشتن دیوار اعتماد ملی به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی سرمایه اجتماعی جلوگیری کنیم و توجه جدی و عملیاتی به این موضوع بسیار ضروری است.

شاغلان روابط عمومی بواسطه ضرب الاجل‌های مختلف، زیر فشار کار کردن و عمل سریع در معرض آسیب‌های جدی جسمی و روانی قرار دارند

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمعی از فعالان روابط عمومی بعد از ظهر روز یکشنبه با علی لاریجانی رئیس قوه مقننه دیدار کردند که طی آن اهمیت جایگاه روابط عمومی ها مورد بررسی قرار گرفت.

فراکسیون رسانه، با رایزنی می‌تواند جلوی این بی‌نظمی ساختاری را بگیرد

وی افزود: در این دیدار، رییس انجمن متخصصان روابط عمومی در خصوص به رسمیت شناختن سختی کار روابط عمومی‌ها و روند تنزل جایگاه روابط عمومی در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی مطالبی عنوان کرد. مهدی باقریان معتقد است که فکر می‌کنم فراکسیون رسانه و روابط عمومی مجلس، با رایزنی و امکانات مختلفی که در اختیار دارد می‌تواند جلوی این بی‌نظمی ساختاری و اسمی را بگیرد و روند تنزل جایگاه روابط عمومی را متوقف کند.

زهرا سعیدی

دیجیتال کردن فعالیت‌ها و فرآیندها روابط عمومی را کارآمد می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیرعباس تقی پور مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اهمیت روزافزون روابط عمومی الکترونیک و رسانه‌های جدید، گفت که یکی از راه‌های اعتلاء و کارآمد نمودن روابط عمومی‌ها در ایران، دیجیتال کردن فعالیت‌ها و فرآیندها است.

روابط عمومی در بین 10 شغل اول پراسترس جهان قرار دارد

رئیس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس تصریح کرد: هادی کمرئی عضو هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی نیز در این دیدار با تاکید بر سختی کار و استرس‌زا بودن حرفه و شغل روابط عمومی، معتقد است که  در سال‌های 2018 و 2019، روابط عمومی در بین 10 شغل اول پراسترس جهان قرار داشت. این موضوع نشان می‌دهد شاغلان روابط عمومی در همه شرایط در خدمت سازمان هستند و همین امر، فشار کار در روابط عمومی‌ها را چندبرابر می‌کند.

زهرا سعیدی

وی عنوان کرد: سعید معادی مدیر کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در تکمیل این مطالب گفت که شواهد و قراین نشان می‌دهد شاغلان روابط عمومی بواسطه ضرب الاجل‌‌های مختلف، زیر فشار کار کردن و عمل سریع در معرض آسیب‌های جدی جسمی و روانی قرار دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: در ادامه این دیدار که با حضور ابوالقاسم حکیمیان عضو اسبق هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران، ناصر رزاق منش فعال روابط عمومی و قربانعلی تنگ شیر مدرس دانشگاه برگزار شد مقرر شد که در خصوص برخی مشکلات مطرح شده و در راستای توسعه روابط عمومی در ایران، طرح‌هایی تهیه و در اختیار فراکسیون رسانه و روابط عمومی مجلس قرار گیرد. همچنین علی لاریجانی در این دیدار، ضمن تبادل نظر با فعالان روابط عمومی، بر اهمیت آموزش در روابط عمومی تاکید کردند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet