هدر موبایل
1398/05/01 11:48:04
سرویس اقتصادی
حسن پور بیگلری آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را تشریح کرد:

تدوین برنامه ای کوتاه مدت برای تعیین تکلیف بدهکاران کلان بانکی

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، در تشریح آخرین نشست این ستاد از تدوین برنامه ای کوتاه مدت و مشخص برای تعیین تکلیف بدهکاران کلان بانکی خبر داد.
تدوین برنامه ای کوتاه مدت برای تعیین تکلیف بدهکاران کلان بانکی عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، در تشریح آخرین نشست این ستاد از تدوین برنامه ای کوتاه مدت و مشخص برای تعیین تکلیف بدهکاران کلان بانکی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101233344507.jpg تدوین,برنامه,ای,کوتاه,مدت,برای,تعیین,تکلیف,بدهکاران,کلان,بانکی Icana

شهباز حسن پور بیگلری عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست دیروز این ستاد، گفت: در این جلسه کارگروه فرادستگاهیِ رسیدگی به مطالبات غیرجاری بانکی گزارشی ارائه داد که براین اساس تاکید شد تا با کسانی که در مقابل قانون می ایستند و از پرداخت مطالبات بانک ها امتناع می کنند، جدی برخورد شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، افزود: همچنین در این نشست تاکید شد که کارگروه فرادستگاهی باید به فعالان اقتصادی که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی دچار مشکل و بدهکار شده اند فرصت لازم را داده و سازوکارهایی برای پرداخت مطالبات آنها بیاندیشد.

منافع بانک ها و بخش خصوصی باید همراه یکدیگر تامین شود

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی باید منافع بانک ها و بخش خصوصی همراه یکدیگر تامین شود، ادامه داد: دولت باید تلاش کند که کارخانه ها و واحدهای تولیدی در زیرمجموعه بدهکاران کلان بانکی دچار آسیب نشوند و تولید و اشتغال کشور متحمل ضرر نشود.

هزینه های سنگین حل و فصل پرونده های مفاسد اقتصادی نباید از جیب مردم و توسط دولت پرداخت شده و بار آن بر بیت المال تحمیل شود

حسن پور بیگلری با تاکید بر برخورد با متخلفان در حوزه تصرفات غیرمجاز اراضی کشور، اظهار کرد: هزینه های سنگین حل و فصل پرونده های مفاسد اقتصادی نباید از جیب مردم  و توسط دولت پرداخت و بار آن بر بیت المال تحمیل شود.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، تصریح کرد: مقرر شد با هماهنگی بین کارگروه فرادستگاهی رسیدگی به مطالبات غیرجاری بانک ها و دستگاه قضایی، با جدیت تمام موضوع وصول مطالبات معوقه بانکی پیگیری شود و برنامه کوتاه مدت و مشخصی برای تعیین تکلیف این بدهکاران کلان تدوین و نتیجه در جلسه بعدی ستاد ارائه شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet