هدر موبایل
1398/05/01 12:36:58
سرویس صحن
امینی‌فرد در تذکر شفاهی:

حمله گاندو به کودکی مظلوم در استان سیستان و بلوچستان/ مسئولان به عقب‌ماندگی استان توجه کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به حمله گاندو به کودکی در این استان خواستار توجه مسئولان به شاخصه‌های توسعه‌ای استان شد.
حمله گاندو به کودکی مظلوم در استان سیستان و بلوچستان/ مسئولان به عقب‌ماندگی استان توجه کنند رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به حمله گاندو به کودکی در این استان خواستار توجه مسئولان به شاخصه‌های توسعه‌ای استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805104998760997.jpg حمله,گاندو,به,کودکی,مظلوم,در,استان,سیستان,و,بلوچستان/,مسئولان,به,عقب‌ماندگی,استان,توجه,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدنعیم امینی فرد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، یکم مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به حمله گاندو به یک کودک مظلوم در یکی از روستاهای شهرستان سرباز این مسئله را هشدار و زنگ خطری برای استان سیستان و بلوچستان دانست و گفت: در حالی که گاندو با پخش سریالی از صدا و سیما امروز به محل مناقشه سیاسیون تبدیل شده باید بدانیم که وجه دیگری نیز دارد.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت، آشار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مسئله نشان می‌دهد که باید بازنگری جدی در روش بودجه‌ریزی شاخصه‌های توسعه‌ای استان داشته باشیم، امروز هزار و 300 روستای استان سیستان و بلوچستان به روش سقایی آبرسانی می‌شوند و این یکی از پایین‌ترین شاخصه‌های توسعه‌ای به شمار می آید که این تذکر باید مورد توجه رئیس جمهور و وزیر نیرو قرار گیرد.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر عنوان کرد: این موضوع مسئله مهمی است که باید طرحی در این رابطه به کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه شود تا عدالت در این خصوص رعایت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet