هدر موبایل
1398/05/01 12:52:43
سرویس صحن
ابراهیمی در تذکری شفاهی:

‌دسترنج کشاورزان مظلوم در جیب کارخانه‌داران است

نماینده مردم رامیان در مجلس با بیان اینکه قیمت گوجه فرنگی به کیلویی ۷۰۰ تا هزار تومان رسیده، گفت: ‌دسترنج کشاورزان مظلوم در جیب کارخانه‌داران است.
‌دسترنج کشاورزان مظلوم در جیب کارخانه‌داران است نماینده مردم رامیان در مجلس با بیان اینکه قیمت گوجه فرنگی به کیلویی 700 تا هزار تومان رسیده، گفت: ‌دسترنج کشاورزان مظلوم در جیب کارخانه‌داران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109144343531.jpg ‌دسترنج,کشاورزان,مظلوم,در,جیب,کارخانه‌داران,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا ابراهیمی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت:‌از وزارت دفاع و امیرحاتمی در ساخت پدافند موشکی که باعث ساقط شدن پهپاد آمریکایی شد و از نیروی دریایی سپاه که کشتی انگلیسی را بعد از عمل خلاف قانون توقیف کرد، تشکر می‌کنم.

وی در تذکری خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و صمت گفت: قیمت گوجه فرنگی به کیلویی 700 تا هزار تومان رسیده در حالی که هم اکنون فصل برداشت است و این یعنی کشاورزان بیچاره شده‌اند و بحث صادرات هم ممنوع است

نماینده مردم رامیان در مجلس تصریح کرد: ‌دسترنج کشاورزان مظلوم هم اکنون در جیب کارخانه‌داران است در حالی که باید صادرات گوجه فرنگی آزاد شود.

ابراهیمی  در تذکری خطاب به اردکانیان وزیر نیرو گفت: ساخت پروژه برق تاسیسات برق آزاد شهر به تعویق افتاده و مردم این شهرستان با کمبود برق مواجه هستند لذا باید هر چه سریع‌تر اعتبارات لازم تامین شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet