هدر موبایل
1398/05/01 12:52:05
سرویس صحن
یوسف نژاد در تذکر شفاهی:

زباله مردم چهاردانگه را بیچاره کرده است

نماینده مردم ساری در مجلس گفت: آثار سوء زباله، ترافیک زیاد، مشکلات دسترسی راه‌ها، جاده گوهرباران و محور ساری کیاسر موجب نگرانی مردم این منطقه شده است.
زباله مردم چهاردانگه را بیچاره کرده است نماینده مردم ساری در مجلس گفت: آثار سوء زباله، ترافیک زیاد، مشکلات دسترسی راه‌ها، جاده گوهرباران و محور ساری کیاسر موجب نگرانی مردم این منطقه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105234324408.jpg زباله,مردم,چهاردانگه,را,بیچاره,کرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  علی‌اصغر یوسف‌نژاد در نشست علنی امروز(سه شنبه یکم مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به حسن روحانی رئیس‌جمهور گفت: زباله مردم چهاردانگه را بیچاره کرده و در بازدید اخیر هم از این وضعیت بسیار ناراحت کننده بود. مسئولان اگر نمی‌توانند مشکلات مردم را برطرف کنند آیا حاضرند یک روز در این محل زندگی کنند.

نماینده مردم ساری در مجلس، با بیان اینکه واردات برنج خارجی در فصل برداشت موجب نگرانی کشاورزان شده است، افزود: با توجه  به کمبود آب آشامیدنی در ساری، دولت باید به داد مردم این شهر برسد.

وی تصریح کرد: آثار سوء زباله، ترافیک زیاد، مشکلات دسترسی راه‌ها، جاده گوهرباران و محور ساری کیاسر موجب نگرانی مردم این منطقه شده است. این در حالی است که بازدید وزرا هم راهگشا نیست.

یوسف‌نژاد خطاب به رئیس‌جمهور افزود:‌ فرهنگیان چشم به انتظار معرفی فردی مؤثر و کاربلد به عنوان وزیر آموزش پرورش به مجلس هستند ضمن اینکه دولت باید هر چه سریع‌تر اجرای مناسب طرح پزشک خانواده را در مازندران رسیدگی کنند.

وی در پایان گفت: دولت باید در زمینه استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی و جذب آنها اقدام عملی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet