هدر موبایل
1398/05/01 13:53:00
سرویس صحن
تجری در تذکر شفاهی:

درخواست 120 نماینده برای برگزاری مجدد انتخابات ریاست کمیسیون اصل 90 مجلس

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس با اشاره به درخواست ۱۲۰ نماینده برای برگزاری مجدد انتخابات ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از بی توجهی هیات رئیسه به این موضوع انتقاد کرد.
درخواست 120 نماینده برای برگزاری مجدد انتخابات ریاست کمیسیون اصل 90 مجلس نماینده مردم قصرشیرین در مجلس با اشاره به درخواست 120 نماینده برای برگزاری مجدد انتخابات ریاست کمیسیون اصل 90 مجلس از بی توجهی هیات رئیسه به این موضوع انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108873288724.jpg درخواست,120,نماینده,برای,برگزاری,مجدد,انتخابات,ریاست,کمیسیون,اصل,90,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد تجری در نشست علنی امروز (سه شنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی نسبت ضرورت بازگشایی مرز خسروی برای حضور زوار در کشور عراق در ایام اربعین حسینی، تذکر داد.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی افزود: 31 تیرماه سالروز بمباران شیمیایی نسار دیده و زرده از توابع دالاهو است که جنایتی از سوی رژیم صدام بوده که هنوز آثار بر دوش مردم مظلوم منطقه سنگینی می کند که می طلبد مسئولان توجه ویژه ای به این منطقه داشته باشند.

وی همچنین به آبرسانی مناطق گرمسیری حوزه انتخابیه اش که دچار مشکل کمبود آب هستند، اشاره کرد و خواستار توجه مسئولان این حوزه شد.

تجری تاکید کرد: در انتخابات ریاست کمیسیون اصل 90 شاهد تخلفات خلاف شأن از سوی برخی از نمایندگان مجلس بودیم که متاسفانه با وجود تقاضای بازنگری 120 نفر از نمایندگان برای برگزاری مجدد انتخابات اما هیات رئیسه مجلس به این موضوع اعتنایی نکرد که انتظار می رفت در این زمینه با عنایت هیات رئیسه جلوگیری از ظلمی انجام شود.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: اینطور نبوده که توجهی به نامه شما درخصوص اعتراض به انتخابات ریاست کمیسیون اصل 90 صورت نگیرد، بلکه با توجه به شخصیت شما این نامه در هیات رئیسه مجلس مورد بحث قرار گرفت، اما راهی در آیین نامه برای تجدید انتخابات ریاست کمیسیون اصل 90 وجود نداشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet