هدر موبایل
1398/05/01 13:53:26
سرویس صحن
زرآبادی در تذکر شفاهی:

بیکاری 137 نفر بر اثر الکترونیکی شدن عوارضی قزوین

نماینده مردم قزوین، آبیک، البرز در مجلس گفت: به دلیل بی‌برنامگی، بی‌تدبیری و بی مسئولیتی، ۱۳۷ نفر از پرسنل عوارضی قزوین بر اثر الکترونیکی شدن عوارضی بیکار شده‌اند.
بیکاری 137 نفر بر اثر الکترونیکی شدن عوارضی قزوین نماینده مردم قزوین، آبیک، البرز در مجلس گفت: به دلیل بی‌برنامگی، بی‌تدبیری و بی مسئولیتی، 137 نفر از پرسنل عوارضی قزوین بر اثر الکترونیکی شدن عوارضی بیکار شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907104835856772.jpg بیکاری,137,نفر,بر,اثر,الکترونیکی,شدن,عوارضی,قزوین Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده حمیده زرآبادی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، یکم مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: هر چند که الکترونیکی کردن بسیار مفید و مورد تأیید است ولی از زمانی که عوارضی‌های قزوین الکترونیکی شده است، به دلیل بی‌برنامگی، بی‌تدبیری و بی مسئولیتی، 137 نفر از پرسنل عوارضی بیکار شده‌اند و در حال حاضر برنامه‌ای برای آنها ارائه نشده است.

نماینده مردم قزوین، آبیک، البرز در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت بیان کرد: در شرایط تنگنای مالی که در دولت وجود دارد، بیمارستان خیریه رحیمی که بالغ بر 400 میلیارد ارزش دارد با نظر هیأت مدیره بیمارستان تصمیم گرفته شده به دولت واگذار شود و بیش از صد هزار نفر از مردم شهرستان البرز از خدمات دولتی بهره‌مند شوند. با بی‌تدبیری و کارشکنی ریاست دانشگاه علوم پزشکی قزوین این کار تا به امروز انجام نشده است.

وی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: با توجه به اینکه در کنکور امسال سوالات دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید متفاوت بوده است، این موضوع باید با قید فوریت، جلسه فوق‌العاده‌ای برای شورای سنجش و پذیرش دانشجو تشکیل شود و تصمیمی اتخاذ شود که دانش آموزان بتوانند از نتیجه عادلانه برخوردار شوند و در این یک سالی که زحمت کشیده‌اند و تلاش کرده‌اند، نتیجه آن را ببینند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکر به رئیس جمهور افزود: آقای رئیس جمهور رفتار دوگانه سازمان محیط زیست را چطور توجیه می‌کند، هزاران تُن پسماند خطرناک وارد قزوین می‌شود و دشت قزوین و باغستان‌های بی‌بدیل و محیط زیست قزوین را تهدید می‌کند و در مقابل آن سکوت می‌شود.

زرآبادی ادامه داد: از سوی دیگر اجرای پروژه راه قزوین – الموت – تنکابن که پس از 14 سال هنوز به بهانه حفاظت از محیط زیست متوقف می‌شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک، البرز در مجلس شورای اسلامی در پایان مطرح کرد: آقای لاریجانی؛ قوانینی داریم که باید در دولت برای آن آیین‌نامه نوشته شود، متأسفانه دولت این آیین‌نامه‌ها را نمی‌نویسد و در حال حاضر انبوه قوانین مانده‌اند.

دکتر علی لاریجانی درپاسخ به تذکر این نماینده گفت: بله هیأت نظارت این موضوعات را پیگیری می‌کند، موارد دیگر را هم که مد نظر شما است یادداشت کنید تا پیگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet