هدر موبایل
1398/05/01 13:52:01
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر شفاهی:

دشت ورامین گرفتارمعضل کم آبی شده است

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه دشت ورامین دچار معضل کم آبی شده است، نسبت به قطع ۱۲ ساعته آب آشامیدنی در برخی مناطق مربوطه انتقاد کرد.
دشت ورامین گرفتارمعضل کم آبی شده است نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه دشت ورامین دچار معضل کم آبی شده است، نسبت به قطع 12 ساعته آب آشامیدنی در برخی مناطق مربوطه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100128458690.jpg دشت,ورامین,گرفتارمعضل,کم,آبی,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با انتقاد از قطع مکرر آب آشامیدنی در شهرستان های قرچک، ورامین، خیرآباد، باقرآباد و پیشوا گفت: متاسفانه گاهی پیش می آید که آب شرب این مناطق 10 تا 12 ساعت قطع می شود که این مسئله موجب بروز مشکلات و گرفتاری های بسیار برای مردم این مناطق شده است، حال نمی دانیم که علت قطع مکرر آب چیست؟ و حتی ما این مسئله را به مدیران استانی و شهرستانی اطلاع داده ایم.

نماینده ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشت ورامین گرفتار معضل کم آبی شده است، گفت: مردم امروز آب آشامیدنی برای مصرف ندارند، از این رو دستگاه های مربوطه باید این مسئله را پیگیری کنند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده بر لزوم پیگیری موضوع قطع آب در شهرستان های مربوطه توسط وزات نیرو تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet