هدر موبایل
1398/05/01 13:14:15
سرویس صحن
زاهدی ذر تذکر شفاهی:

دولت اردوگاه شهید باهنر را به آموزش و پرورش بازگرداند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری خطاب به دولت گفت:‌اردوگاه شهید باهنر وابسته به آموزش و پرورش است که این سرمایه عظیم به یک شرکت خصوصی واگذار شده و باید دولت در بازگرداندن آن به این وزارتخانه اقدام کند.
دولت اردوگاه شهید باهنر را به آموزش و پرورش بازگرداند رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری خطاب به دولت گفت:‌اردوگاه شهید باهنر وابسته به آموزش و پرورش است که این سرمایه عظیم به یک شرکت خصوصی واگذار شده و باید دولت در بازگرداندن آن به این وزارتخانه اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106837775320.jpg دولت,اردوگاه,شهید,باهنر,را,به,آموزش,و,پرورش,بازگرداند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  محمدمهدی زاهدی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به دولت گفت: اردوگاه شهید باهنر وابسته به آموزش و پرورش است که به ثمن بخس به یک شرکت خصوصی واگذار شده در حالی که این سرمایه عظیم متعلق به آموزش و پرورش است و باید دولت هر چه سریع‌تر زمینه بازگشت آن را فراهم کرده و خسارت را جبران کند.

نماینده مردم کرمان افزود:‌برخی منابع هزینه‌ای شهرداری کرمان با تائید شورای شهر و استانداری کرمان ده برابر شده و موجب فشار بیشتر به مردم این شهر شده است.

وی تصریح کرد:  کرمان تشنه است و از یک ماه قبل با کمبود آب مواجه است و چرا برای انتقال آب به کرمان بودجه لازم اختصاص پیدا نمی‌کند. باید حتما اعتراضات نام متعارف مردم به وجود آید؟

زاهدی در تذکری خطاب به اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت:‌مردم کم درآمد بیشترین استفاده کنندگان قطار هستند اما متاسفانه قیمت‌ها افزایش یافته و آنها دچار مشکل شده‌اند.

وی در پایان گفت: بیش از 6 سال از وعده دولت برای ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی گذشته و هیچ اقدام جدی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet