هدر موبایل
1398/05/01 13:12:27
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر شفاهی:

پایداری جریان فکری انقلابی است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: پایداری جریان فکری انقلابی است و هر فردی در داخل و یا خارج از کشور که با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود و یا از جریان انقلاب سیلی می‌خورد، به دنبال حمله به پایداری است.
پایداری جریان فکری انقلابی است نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: پایداری جریان فکری انقلابی است و هر فردی در داخل و یا خارج از کشور که با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود و یا از جریان انقلاب سیلی می‌خورد، به دنبال حمله به پایداری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905109191761593.jpg پایداری,جریان,فکری,انقلابی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، یکم مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: پایداری جریان فکری انقلابی است و هر فردی در داخل و یا خارج از کشور که با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود و یا از جریان انقلاب سیلی می‌خورد، به دنبال حمله به پایداری است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: پایداری جریان تعریف شده در وزارت کشور است و افراد و تشکل‌های آن کاملاً مشخص است. در جلسه امروز از علیرضا رحیمیکه نام برده شد که بعضی از آنها عضو حزب پایداری نبودند.

وی اظهار کرد: سپاه، پهپاد آمریکایی‌ها را زده، چرا عده‌ای ناراحت می‌شوند؟ سپاه کشتی انگلیسی‌ها را گرفته و جریان انقلاب جیسون رضاییان را دستگیری کرده است، چرا عده‌ای ناراحت می‌شوند و به دلیل این ناراحتی نام حزب پایداری را به میدان می‌کشانند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده آقای رحیمی را دوست دارم، اضافه کرد: ایشان فردی جانباز است که برای انقلاب زحمت بسیار کشیده است اما انتظار ندارم اینگونه بدون مطالعه و دقت برخی مسائل مطرح شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet