هدر موبایل
1398/05/01 16:50:14
سرویس اقتصادی
علیزاده در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن:

بررسی 3سوال از وزیر ارتباطات/مهلت یک ماهه نمایندگان به آذری جهرمی برای ارائه گزارش

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون ۳ سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد که نمایندگان سوال‌کننده یک ماه به آذری جهرمی برای ارائه گزارش های لازم مهلت دادند.
بررسی 3سوال از وزیر ارتباطات/مهلت یک ماهه نمایندگان به آذری جهرمی برای ارائه گزارش نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون 3 سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد که نمایندگان سوال‌کننده یک ماه به آذری جهرمی برای ارائه گزارش های لازم مهلت دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,3سوال,از,وزیر,ارتباطات/مهلت,یک,ماهه,نمایندگان,به,آذری,جهرمی,برای,ارائه,گزارش Icana

رضا علیزاده نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکم مرداد ماه) کمیسیون متبوعش، به حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونین وی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی افزود: در جریان نشست امروز 3 سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد، که نمایندگان از پاسخ‌های آقای آذری جهرمی قانع شدند و مقرر شد؛ وزارت ارتباطات ظرف مدت یک ماه اطلاعات لازم درباره موارد موردنظر نمایندگان را جمع آوری و به آنها ارائه کند.

اجرای شبکه ملی اطلاعات در گرو همکاری وزارتخانه‌های مختلف است

وی با بیان اینکه سیدعلی ادیانی درخصوص زیرساخت‌های فضای مجازی وزیر ارتباطات را مورد سوال قرار داد، اظهار کرد: اجرای شبکه ملی اطلاعات در گرو همکاری وزارتخانه‌های مختلف است به همین دلیل مقرر شد؛ جلسه‌ای با حضور وزارتخانه‌های مسئول در کمیسیون صنایع و معادن با موضوع نحوه اجرای شبکه ملی اطلاعات برگزار شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: سوال‌کننده بعدی غلامرضا کاتب بود که در مورد بداخلاقی‌های موجود در فضای مجازی آقای آذری جهرمی را مورد سوال قرار داد.

علیزاده به سوال حسینعلی حاجی دلیگانی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد و یادآور شد: فضای مجازی و مشکلات آن محور سوال این نماینده از آذری جهرمی بود.

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از پاسخ‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مقرر شد نمایندگان یک ماه به آذری جهرمی برای ارائه گزارش های لازم مهلت دادند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet