خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/07/19 15:02:00
سرویس صحن

تقدیر نماینده نوشهر از سفر مقام معظم رهبری به استان مازندران

**نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی از سفر پرخیر و برکت و تاریخی مقام معظم رهبری به غرب استان مازندران حوزه انتخابیه و دیدار با مردم انقلابی آن خطه تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، انوشیروان محسنی پند‌پی روز یکشنبه در نطق میان دستور در مجلس گفت: مردم مومن منطقه پس از سال‌ها انتظار حماسه عظیم و به یاد ماندنی در زیر باران نعمت الهی در استقبال از رهبر انقلاب جلوه‌گری کردند.

وی خاطر نشان کرد: برخود وظیفه می‌دانم از آحاد مختلف مردم آگاه و شریف شهرستان‌های نوشهر و چالوس و شهرستان‌های دیگر مازندران و مسئولین استان تشکر نمایم.

این نماینده مجلس گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مازندران و به خصوص چالوس و نوشهر در طول تاریخ در استقبال از بینش علوی و پیروی از ائمه‌اطهار و آل رسول الله پیشتاز بوده و هست.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار امیدواری کرد: مسئولان اجرایی استان در اجرای منویات و رهنمودهای ارزشمند ایشان چنین عمل کنند که حلاوت و برکات الهی سفر هر چه زودتر در جان و کام مردم بنشیند.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از وزارت بازرگانی، جهاد کشاورزی درخواست داریم به فریاد برنج‌کاران استان‌های شمال برسند.

این نماینده مردم در مجلس گفت: مشخص نیست در حالی که نیاز به واردات برنج کمتر از 400 هزار تن است چرا واردات 3 هزار تنی به کشور انجام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet