هدر موبایل
1388/07/19 15:15:00
سرویس اقتصادی
فتحی‌پور از جزییات تصویب لایحه خبر داد

برخی نمایندگان مخالف قیمت گذاری از سوی دولت هستند

**رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: مجلس با بررسی لایحه‌ هدفمندکردن یارانه‌ها، قانون متقن و محکمی را به تصویب خواهد رساند.

ارسلان فتحی‌پور در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان این که نمایندگان در بررسی جزئیات لایحه هدفمندکردن پیشنهاداتی را دارند، گفت: در بررسی و تصویب این لایحه نمایندگان به واقعیت‌ها رای خواهند داد و تمام جوانب این طرح را مدنظر قرار می‌دهند.

رییس کمیسیون اقتصادی خاطر نشان کرد: لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها در اقتصاد کشور اصلاح ساختاری به وجود خواهد آورد و با تصویب این لایحه کار اساسی صورت می‌پذیرد.

فتحی‌پور تصریح کرد: مجلس با بررسی این لایحه قانون متقن و محکمی را تصویب خواهد کرد و بحث نارسایی‌های اقتصادی حل و فصل خواهد شد.

رییس کمیسیون اقتصادی اظهار داشت، برخی نمایندگان معتقدند که نباید تعیین قیمت‌ها برعهده دولت گذاشته شود و البته پیشنهادات خود را ارائه خواهند داد.

فتحی‌پور گفت: در این زمینه تغییر قیمت‌ها برخی نمایندگان جدول قیمتی را تهیه کرده‌اند و مانند لایحه بودجه پیشنهادات خود را ارائه می‌دهد.

رییس کمیسیون اقتصادی اظهار داشت: اکثریت مجلس به کمیسیون‌های تخصصی مجلس اعتماد دارند و جزئیات این لایحه نیز پس از بررسی به تصویب خواهد رسید.

وی در پایان افزود: لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها پس از تصویب در سال 88 اجرایی خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet