هدر موبایل
1398/05/04 12:16:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت گزارش می دهد

روایت مطهری از پشت پرده انتخابات حقوقدان شورای نگهبان / محمود صادقی در راه دادگاه

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
روایت مطهری از پشت پرده انتخابات حقوقدان شورای نگهبان / محمود صادقی در راه دادگاه اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108494913274.jpg روایت,مطهری,از,پشت,پرده,انتخابات,حقوقدان,شورای,نگهبان,/,محمود,صادقی,در,راه,دادگاه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی مطلب زیر را منتشر کرده است

علی مطهری گفت و گوی خود با خبرگزاری ایرنا درباره انتخابات حقوقدان شورای نگهبان را به اشتراک گذاشته است.

علاءالدین بروجردی مطلب زیر را منتشر کرده است

عدالت در توزیع اعتبارات جبران خسارت سیل لرستان رعایت نشده است

به گزارش خبرنگار مهر، علاءالدین بروجردی شامگاه چهارشنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان که در محل فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط بد اقتصادی فعلی در خصوص تخصیص اعتبارات استانی باید برای مردم شفاف سازی شود تا مردم بدانند که دولت چه میزان بودجه به استان لرستان اختصاص داده است.
🔹وی تصریح کرد: همچنین در حال حاضر استانی هستیم توسعه نیافته که به شدت به بودجه‌های دولت نیاز داریم و در رابطه با تخصیص بودجه به استان باید عدالت محوری سر لوحه کارها قرار گیرد.
🔹نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بودجه‌ها محدود بوده و اگر شفافیت باشد این‌همه حرف‌های جسته گریخته معنا ندارد، مگر بروجرد نیز جزو لرستان نیست پس چرا در تخصیص اعتبارات سیل اخیر ظلم در حق مردم شهرستان روا می‌دارند.
🔹بروجردی با ابراز گلایه از عدم رعایت عدالت و نگاه مرکز استان در تخصیص اعتبارات سیل به شهرستان بروجرد برای جبران خسارت‌های وارده، بیان داشت: مردم و مسئولان به شدت حق دارند از این وضعیت گلایه مند باشند چرا که از میزان اعتبار تخصیص یافته تازه ۵۰ درصد آن محقق می‌شود که این میزان بسیار اندک است.
🔹وی با بیان اینکه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات سیل به لرستان اختصاص پیدا کرده است، افزود: از این میزان بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان به شهرداری‌های لرستان تعلق گرفته که تنها ۸ میلیارد تومان از آن به شهرداری بروجرد اختصاص پیدا کرده و در حقیقت این میزان برای جبران خسارت‌ها اندک است.
🔹نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جذب سرمایه گذار و نگاه به سرمایه گذاری نباید به گونه‌ای باشد که فرد سرمایه گذار به مثابه یک فرد جنایت کار دیده شود، بلکه باید تلاش کنیم سرمایه گذار وارد شهر شود و بسیاری از مشکلات را حل کند.

بهروز نعمتی ویدئویی درباره دفاع مقدس و شهدای عملیات خیبر را منتشر کرده است

غلامرضا تاجگردون  ویدئویی از صحبت های خود درباره اشتغال و تولید را منتشر کرده است.

غلامرضا کاتب عکسی از بازدید های حوزه انتخابیه را منتشر کرده است.

محمود صادقی با انتشار توئیت های زیر از جلسه دادگاه خود در روز شنبه - فردا- خبرداده است. صادقی در این خصوص گفت و گویی با خبرگزاری خانه ملت داشته است که متن این گفت و گو را اینجا (روایت محمود صادقی از ۱۵ عنوان اتهامی به او)بخوانید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه مننتشر کرده است

فریدون حسنوند مطلب زیر را منتشر کرده است.

عباسعلی پوربافرانی با انتشار عکس و مطلب زیر از سفر کمیسیون بهداشت به کاشمر خبر داده است

امروز ۹۸/۵/۲ در سفر اعضای کمیسیون بهداشت مجلس به شهرستان کاشمر به زیارت آرامگاه شهید مدرس رفتیم ضریح مطهر شهید مدرس در سال ۷۵ توسط استان قدس رضوی اساخته و بر آرمگاه ایشان نصب گردید
سید حسن مُدَرّس (۱۲۴۹ش-۱۳۱۶ش) فقیه وسیاستمدار شیعی بود. مدرس از علمای اصفهان در دوران مشروطه بود که به حمایت از مشروطه‌خواهان پرداخت. وی در دوره دوم مجلس، از طرف فقها به‌عنوان یکی از مجتهدانی تعیین شد که طبق قانون اساسی مشروطه می‌بایست بر هماهنگی مصوبات مجلس با شرع اسلام نظارت داشته باشند. او از دوره سوم تا دوره ششم نیز برای چهار دوره نماینده مردم تهران در مجلس شورای ملی بود. در دوره جنگ جهانی اول، کمیته دفاع ملی را تشکیل داد و به قم مهاجرت کرد. سید حسن مدرس با اقدامات رضاخان مخالفت می‌کرد. رضاخان او را تبعید کرد و به شهادت رساند. در ایران دهم آذر، به مناسبت شهادت او، به نام «روز مجلس» نامگذاری شده است.آرامگاه وی در شهر کاشمر واقع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet