پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/19 12:44:00
سرویس صحن

نماینده ورزقان اعمال وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

**نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: خلق حماسه ۲۲ خرداد ۸۸ ملت ایران بار دیگر اوج وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان‌های امام راحل و خون شهدا و مقام معظم رهبری به اثبات رساندند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، رضا علیزاده روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: خدای متعال را شاکرم که به برکت وجود ولی فیه عادل زمان و تدابیر هوشمندانه معظم له تمامی توطئه‌های اخیر خنثی گردید و دشمنان بیش از بین مایوس و ناامید شدند.

وی خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن محکوم کردن اعمال وحشیانه صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی و کشتار بی‌رحمانه مسلمانان و بی حرمتی به مسجد الاقصی و حمایت‌های بی‌دریغ آمریکا از این رژیم جعلی، اعلام می‌دارم که اقدام محمد عباس به عنوان دست نشانده آمریکا در مسکوت گذاردن بررسی گزارش هیات ویژه سازمان ملل جنایات اسرائیل در غزه معامله با خون شهدای غزه است.

این نماینده مردم در مجلس اظهار داشت: دولت، مجلس و قوه قضاییه باید توجه داشته باشند هم اکنون مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور فشار سنگینی بر دوش اقشار جامعه تحمیل کرده است.

وی تصریح کرد: طرح تحول اقتصادی کم هم اکنون در مجلس مطرح است و مطمئنا مزایای زیادی دارد و جامعه ما خواه ناخواه برای رسیدن به اقتصادی پایدار باید از این مرحله گذر نماید. ولی نکته اصلی اینجاست که آیا جامعه ما در شرایط فعلی تا چه اندازه پذیرش و تحمل فشار مضاعف را دارد.

این نماینده مردم در مجلس گفت: از نمایندگان محترم تقاضا دارم ضمن در نظر گرفتن تصویب کلیات اجرای این طرح به نحوه و زمان بندی اجرای آن با در نظرگیری شرایط موجود اقشار جامعه توجه خاص مبذول نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet