هدر موبایل
1398/05/06 08:15:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت از دغدغه های اقتصادی نمایندگان گزارش می دهد

یارانه پنهان اقتصاد ایران به جیب چه کسانی می رود / آدرس گم ارز دولتی / انتقاد از ضعف دولت در شناسایی فرار مالیاتی

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
یارانه پنهان اقتصاد ایران به جیب چه کسانی می رود / آدرس گم ارز دولتی / انتقاد از ضعف دولت در شناسایی فرار مالیاتی اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101896025571.jpg یارانه,پنهان,اقتصاد,ایران,به,جیب,چه,کسانی,می,رود,,/,آدرس,گم,ارز,دولتی,/,انتقاد,از,ضعف,دولت,در,شناسایی,فرار,مالیاتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاءالدین بروجردی مطالب زیر را منتشر کرده است.

بهروز نعمتی گفت و گوی خود درباره یارانه پنهان را به اشتراک گذاشته است.

معلوم نیست چه کسانی از «یارانه‌های پنهان» برخوردار می‌شوند! ‏‎
درگفت‌وگو با خبرگزاری ایسکانیوز مطرح کردم: ‏‎
با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حل مشکلات معیشتی مردم، یکی از مسائلی که در بهبود اوضاع معشیتی مردم مطرح بوده و هست موضوع یارانه‌های پنهانی است که در کشور وجود دارد و معلوم هم نیست که این یارانه‌های پنهان به چه افرادی پرداخت می‌شود. ‏‎
متاسفانه افرادی که در کشور برخوردارتر هستند از یارانه‌های پنهان بیشتر بهره‌مند می‌شوند تا افرادی که جزء دهک‌های پنجم به پایین هستند و یکی از بحث‌هایی که هم دولت و هم ما نمایندگان مجلس باید به صورت خیلی دقیق به آن ورود پیدا کنیم، ساماندهی یارانه‌های پنهان است. ‏‎
درحال حاضر ارزیابی درستی از نحوه پرداخت یارانه‌های پنهان و اینکه این یارانه به دست چه کسانی می‌رسد، نداریم و نمی‌دانیم که این هزار هزار میلیارد تومان یارانه پنهان کجاست و از آ‌نجایی که این موضوع ساماندهی نشده و نه دولت و نه مجلس ارزیابی خاصی از این موضوع ندارند باید این ساماندهی درخصوص یارانه‌های پنهان انجام شود. ‏‎
پرداخت نقدی یارانه هم خود تبدیل به یک معضل خواهد شد. اگر مثل همه جای دنیا اگر قرار است کمکی به مردم شود این کمک در قالب حمایت‌های اجتماعی محقق شود و افرادی که یارانه به آنها تعلق می‌گیرد خدمات اجتماعی را به صورت ارزانتر دریافت کنند و به صورت کارت بانک این یارانه‌ها برای خدماتی مانند درمان، سوخت و ... هزینه شود و پول نقد بین مردم توزیع نشود تا از این طریق هم نقدینگی در کشور جمع، و هم خدماتی به مردم ارائه شود
.

علی اصغر یوسف نژاد مطالب زیر را درباره جلسات برگزار شده در حوهز انتخابیه خود به اشتراک گذاشته است.

سیدکمال الدین شهریاری مطلب زیر را درباره حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

دستاوردهای نشست دکتر #شهریاری با دکتر #تقوی_نژاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع #وزارت_بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که با حضور دکتر #کشمیری رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر #بیژنی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
کلنگ زنی احداث بخش های جدید #اعصاب_و_روان ، ICU و NICU بیمارستان #خورموج با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت و ملی، در ماه جاری و با حضور معاون محترم وزیر.
تصویب پرداخت ۱۵ میلیارد ریال جهت هزینه های جاری دو بیمارستان #اهرم و خورموج در پی بازدید اواخر سال گذشته وزیر بهداشت و درمان.
با توجه به قول مساعد وزیر محترم بهداشت و درمان در بازدید میدانی در سفر استانی هیات دولت، مقرر شد با بررسی های کارشناسی لازم، حدود ۷۰ سهمیه استخدامی جهت تقویت کادر درمانی به بیمارستان های زینبیه خورموج و امام حسین (ع) اهرم اختصاص و در اولین آزمون استخدامی سال ۹۸ اقدام شود.
برای توسعه فاز ۲ و احداث پانسیون های جدید پزشکان و پیراپزشکان بیمارستان امام حسین (ع) اهرم هم مقرر شد پس از بازدید ماه جاری از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت با کمک اعتبارات شهرستان انجام شود.

علی اکبر کریمی گفت و گوی زیر را منتشر کرده است. کریمی در این گفت و گو از سرنوشت نامعلوم ارز دولتی گلایه کرده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی متن گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره کاهش مالیات های غیرضرور را منتشر کرده است.

جعفرزاده همچنین مطالب زیر را منتشر کرده است:

قاسم احمدی لاشکی مطلب زیر را درباره زمانبندی پرواز هواپیماها در حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

فریدون حسنوند نیز عکس زیر را منتشر کرده است.

محمد دامادی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

سید فرید موسوی گزارشی از بادید از شهرک صنعتی شمس آباد را منتشر کرده است.

این روزها که اقتصاد کشورمان اوضاع مطلوبی را سپری نمیکند بار اصلی رفع این‌نابسامانی بر دوش فعالین اقتصادی و تولیدکنندگان است، بنابراین رفع مشکلات و‌موانع آن ها باید اولویت کاری همه مان باشد.
برای سومین بار در دوماه گذشته از وزیر محترم صمت خواستم تا با حضور در بخش های صنعتی شهرستان های استان تهران پای درد دل و دغدغه صنعتگران و تولیدکنندگان بنشیند.
روز چهارشنبه به همراه دکتر رحمانی، وزیر محترم صمت و معاونانش به شهرک صنعتی شمس آباد رفتیم و پس از بازدید از چند واحد صنعتی در جمع صنعتگران و‌تولیدکنندگان این شهرک صنعتی نیز شرکت و در خصوص مسایل مربوط به شهرک و صنعت بحث و گفتگو کردیم.

محمد علی وکیلی گفت و گوی خود درباره سرنگونی پهباد آمریکایی توسط ایران را منتشر کرده است.

محمد‌علی وکیلی: 🔷️در دفاع از سرحدات سرزمینی و منافع ملی از تمام توان دفاعی استفاده می‌کنیم ♦️محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سرنگونی پهپاد آمریکایی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در جریان این اتفاق ایران نشان داد که ما هیچ ملاحظه ای را در دیپلماسی عمومی به رسمیت نمی‌شناسیم و هیچ مصلحتی را لحاظ نمی‌کنیم. ♦️وی افزود: در دفاع از سرحدات سرزمینی و منافع ملی ما از تمام توان دفاعی مان استفاده می‌کنیم و با هیچ کسی و هیچ قدرتی که مدعی برترین قدرت دنیا هم باشد شوخی نداریم و حتما اقدام به جا می‌کنیم. ♦️عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیام اول این اقدام را احتمالاً باید کشورهای منطقه دریافت کرده باشند که امروز میزبانی این اقدامات تجاوزگرانه را بر عهده دارند و آنها باید بدانند وقتی پهپاد آمریکایی فوق پیشرفته آمریکایی را این‌چنین ساقط می‌کنیم در روز حساب، چنان حسابی از آنها کشیده خواهد شد که محاسبه آن از عهده آنها خارج است. ♦️وکیلی ادامه داد: اما تشویشی که در کلام آقای ترامپ بعد از این اتفاق رخ داده است و فراز و فرودی که در مواضع آقای ترامپ شاهد هستیم به نظر من مربوط به احساس حقارت است که در پی این اقدام جمهوری اسلامی برای آنها اتفاق افتاده است. ♦️وی در همین رابطه عنوان کرد: در گذشته به ترامپ هشدار داده شد که وارد این مهلکه و باتلاقی به نام «باتلاق رویاروئی» در حوزه مقاومت ایرانیان نشود اما به نظر می‌رسد او غیر حسابگرانه وارد این باتلاق شد و امروز خود را بازنده این ورود می‌داند و برای برون رفت از چنین چاله ای دچار محذورات عدیده است. ♦️عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد: به نظر می‌رسد این تشویش در کلام و فراز و فرود در مواضع برآمده از این حس حقارت (ترامپ) است که امروز به او دست داده است

امیرخجسته ویدئویی شامل گزارش وضعیت از روند #صادرات_سیر_و_سیب_زمینی در دیدار با #کشاورزان_همدانی منتشر کرده است.

وی همچنین مطالب زیر را درباره امور حوزه انتخابیه خود همدان و فامنین منتشر کرده است.

سید جواد ساداتی نژاد مطالب زیر را منتشر کرده است.

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet