هدر موبایل
1398/05/08 13:47:56
سرویس استان ها
سلیمانی:

مسئولان سرنوشت وام‌های اشتغالزایی روستایی را اعلام کنند

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: باید مشخص شود، اعتباراتی که با موافقت مقام معظم رهبری برای سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و اشتغالزایی روستایی در نظر گرفته شد منجر به ایجاد چه مشاغلی شده و در کجا هزینه شده است.
مسئولان سرنوشت وام‌های اشتغالزایی روستایی را اعلام کنند نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: باید مشخص شود، اعتباراتی که با موافقت مقام معظم رهبری برای سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و اشتغالزایی روستایی در نظر گرفته شد منجر به ایجاد چه مشاغلی شده و در کجا هزینه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100875571780.jpg مسئولان,سرنوشت,وام‌های,اشتغالزایی,روستایی,را,اعلام,کنند Icana

حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، پیرامون لزوم شفاف سازی در خصوص نحوه هزینه کرد اعتباراتی که برای وام‌های اشتغالزایی روستایی در نظرگرفته شده است، اظهار داشت: اعتباراتی با موافقت مقام معظم رهبری برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و اشتغالزایی روستایی در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون زمان گزارش دادن است که چند شغل در چه بخش‌هایی با استفاده از این اعتبارات و وام‌ها ایجاد شده است؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: باید مشخص شود که چه میزان اعتبار برای اشتغال روستایی تخصیص داده شده است و عملکردها باید برای همگان روشن شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet