هدر موبایل
1398/05/06 08:43:53
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر صباغیان بافقی مطرح کرد؛

ارجاع موضوع گزارش دهی سالانه دولت در مجلس به شورای حل اختلاف قوا

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور در نامه ای به مقام معظم رهبری عنوان کرده که گزارش دهی سالانه به مجلس ایراد دارد که این موضوع به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شده تا در آنجا مورد رسیدگی قرار گیرد.
ارجاع موضوع گزارش دهی سالانه دولت در مجلس به شورای حل اختلاف قوا رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور در نامه ای به مقام معظم رهبری عنوان کرده که گزارش دهی سالانه به مجلس ایراد دارد که این موضوع به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شده تا در آنجا مورد رسیدگی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703105082270059.jpg ارجاع,موضوع,گزارش,دهی,سالانه,دولت,در,مجلس,به,شورای,حل,اختلاف,قوا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به آئین نامه داخلی مجلس، گفت: قرار بود براساس آئین نامه مجلس در مردادماه رئیس جمهور و وزرا با حضور در نهاد قانونگذاری به نمایندگان گزارش دهند اما ظاهرا دولت با این موضوع مخالفت و عنوان کرده که گزارش نمی دهد.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: هیات رئیسه مجلس برای وزرا و رئیس جمهور نامه رسمی ارسال کرده و مجلس کار خود را انجام داده است اما اینکه آقایان در رسانه ها موضوعات دیگری را بیان می کنند چیز دیگری است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از دولت تقاضا کرده که مطابق با آئین نامه داخلی به نهاد قانونگذاری گزارش ارائه دهد، تصریح کرد: رئیس جمهور در نامه ای به مقام معظم رهبری عنوان کرده که گزارش دهی سالانه به مجلس ایراد دارد که این موضوع به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شده تا در آنجا مورد رسیدگی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet