هدر موبایل
1398/05/06 13:05:13
سرویس فرهنگی
قاضی‌زاده هاشمی:

هیچ دلیلی برای عدم پخش قهرمانی والیبال جوانان جهان وجود ندارد

عضو شورای نظارت بر صداوسیما با انتقاد از عدم پخش مسابقه فینال والیبال جوانان جهان و قهرمانی تیم ملی والیبال، تصریح کرد: هیچ علت موجهی برای عدم پخش مسابقه قهرمانی والیبال جوانان وجود ندارد.
هیچ دلیلی برای عدم پخش قهرمانی والیبال جوانان جهان وجود ندارد عضو شورای نظارت بر صداوسیما با انتقاد از عدم پخش مسابقه فینال والیبال جوانان جهان و قهرمانی تیم ملی والیبال، تصریح کرد: هیچ علت موجهی برای عدم پخش مسابقه قهرمانی والیبال جوانان وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107544917558.jpg هیچ,دلیلی,برای,عدم,پخش,قهرمانی,والیبال,جوانان,جهان,وجود,ندارد Icana

سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران برای نخستین بار در مسابقات جهانی، عنوان کرد: متأسفانه این رویداد مهم ورزشی از طریق صدا و سیما پوشش داده نشد که باید دلایل آن از سوی سازمان صدا و سیما توضیح داده شود.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دلایل عدم پخش این مسابقه قطعا در شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی خواهد شد، گفت: معاونت سیمای سازمان صدا وسیما باید در این خصوص توضیح دهد که چرا این مسابقه پوشش داده نشده؛ صدا و سیما حداقل باید مسابقه فینال این رقابت‌ها را به طور زنده و مستقیم پخش می‌کرد.

سیداحسان قاضی زاده هاشمی

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه مهم‌ترین رسالت صدا و سیما در مقطع کنونی ایجاد امید در جامعه به ویژه در میان جوانان است، گفت: وقتی ایران پس از سالیان سال به فینال  رقابت‌های جهانی راه پیدا می‌کند پخش این رویداد مهم که در تمام دنیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، می‌تواند موجب ایجاد امید و انگیزه در بین جوانان شود.

زمینه اخذ سیگنال برای پخش این مسابقه وجود داشته چرا که بسیاری از علاقه مندان شب گذشته از طریق تلویزیون‌‎های موبایلی  شاهد قهرمانی تیم والیبال جوانان کشورمان بودند

وی ادامه داد: زمینه اخذ سیگنال برای پخش این مسابقه وجود داشته چرا که بسیاری از علاقه مندان شب گذشته از طریق تلویزیون‌‎های موبایلی  شاهد قهرمانی تیم والیبال جوانان کشورمان بودند و صدا و سیما نیز باید هر طور که می‌شد زمینه گرفتن سیگنال این مسابقه را فراهم می‌کرد.

عضو شورای نظارت بر صداوسیما تصریح کرد: هیچ عذر و بهانه‌‎ای برای عدم پخش مسابقه فینال جوانان جهان وجود ندارد و حتما این موضوع در اولین نشست شورای نظارت بر صدا و سیما مورد بررسی قرار خواهد گرفت  و از معاونت سیما در این زمینه توضیح و گزارش می‌خواهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet