حلول ماه ربیع الاول
1398/05/07 11:12:40
سرویس فرهنگی
جعفر زاده ایمن آبادی مطرح کرد:

اصلاح اقتصاد کشور بهترین تدبیر در برابر تهدیدها

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید به اصلاح اقتصاد کشور پرداخت و به دنبال اجرای برنامه‌هایی باشیم که می‌تواند باعث افزایش رضایت‌مندی مردم شود.
اصلاح اقتصاد کشور بهترین تدبیر در برابر تهدیدها عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید به اصلاح اقتصاد کشور پرداخت و به دنبال اجرای برنامه‌هایی باشیم که می‌تواند باعث افزایش رضایت‌مندی مردم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102379283252.jpg اصلاح,اقتصاد,کشور,بهترین,تدبیر,در,برابر,تهدیدها Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: واقعیت این است که ما ملت ایران در یک شرایط اجتناب ناپذیری قرار گرفتیم که آمریکا و صهیونیست ها توانستند بر علیه ایران فضاسازی کنند تا بتوانند افتراق بین‌المللی برای کشور ایران ایجاد کنند. دو راه برای رهایی از این موضوع وجود دارد که یا اینکه بقچه غم بغل کنیم و یا تدبیر کنیم.

باید به اصلاح اقتصاد کشور پرداخت و به دنبال اجرای برنامه‌هایی باشیم که می‌تواند باعث افزایش رضایتمندی مردم شود

باید هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کنیم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: شرط عقل این است که به دنبال تدبیر باشیم و تدبیر این است که به سرمایه انسانی خود یعنی ملت عزیز ایران، جامعه دانشگاهی، نخبگان و جوانان توجه کنیم و یکی از هنرهایمان باید این باشد که هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کنیم.

باید به اصلاح اقتصاد کشور پرداخت

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اصلاح اقتصاد کشور باید در اولویت باشد، تصریح کرد: بنده فکر می‌کنم که شاید یکی از بهترین کارها این باشد که در حال حاضر از این فرصت به نحو احسن در جهت ساختن کشور، اصلاح اقتصاد کشور و اجرای برنامه‌هایی که می‌تواند باعث افزایش رضایتمندی مردم شود، استفاده کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: اظهار داشت: چنانچه به ژاپن یا آلمان بروید می‌بینید که بعد از سوخته شدن، ساخته شدند بنابراین ما نیز می‌خواهیم و می‌توانیم کشور را تبدیل به کشوری با عظمت تر کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet