حلول ماه ربیع الاول
1398/05/07 11:51:22
سرویس صحن
دامادی در تذکر شفاهی:

انتقاد از واردات برنج همزمان با فصل برداشت برنج

نماینده مردم ساری در مجلس از واردات برنج در فصل برداشت این محصول انتقاد کرد.
انتقاد از واردات برنج همزمان با فصل برداشت برنج نماینده مردم ساری در مجلس از واردات برنج در فصل برداشت این محصول انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100435226119.jpg انتقاد,از,واردات,برنج,همزمان,با,فصل,برداشت,برنج Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،محمد دامادی  در نشست علنی صبح امروز (دو‌شنبه، 7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک فرا رسیدن سال 1531 طبری گفت: از اقدامات استانداری بابت رفع مشکلات زباله قدردانی می‌شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: متأسفانه نتوانستید مباحثی مانند کود، کنجاله و ... را مدیریت کنید. باید پاسخ دهید واردات برنج در فصل برداشت برنج به چه معناست.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: بارها درخواست بازدید از راه‌های حوزه انتخابیه ساری را ارائه کرده‌ام اما توجهی نشده است و این در حالی است که جاده‌های ساری قربانی می‌گیرد. پروژه 20 کیلومتری مگر با اعتبار 4 میلیارد به پایان می رسد. همچنین پل نکاچوب همچنان قربانی می‌گیرد لذا باید فکری به حال مشکلات آن کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو گفت: سدهای حوزه انتخابیه ساری بلاتکلیف است و باید برای آن هر چه سریعتر تدبیر کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet