ایام محرم 1398
1398/05/07 12:04:14
سرویس صحن
کبیری در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت اجرای قانون اخذ عوارض خروج از کشور برای یک بار در مناطق مرزنشین

نماینده مردم خوی، چایپاره در مجلس با اشاره به مصوبه قانون بودجه سال ۹۸ گفت: اخذ عوارض خروج برای یک بار در مورد شهرهای مرزنشین اجرا نمی‌شود.
ضرورت اجرای قانون اخذ عوارض خروج از کشور برای یک بار در مناطق مرزنشین نماینده مردم خوی، چایپاره در مجلس با اشاره به مصوبه قانون بودجه سال 98 گفت: اخذ عوارض خروج برای یک بار در مورد شهرهای مرزنشین اجرا نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105626159286.jpg ضرورت,اجرای,قانون,اخذ,عوارض,خروج,از,کشور,برای,یک,بار,در,مناطق,مرزنشین Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه‌ملت،سیدتقی کبیری در نشست علنی صبح امروز (دو‌شنبه، 7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور در مورد قانون اخذ عوارض خروج از کشور برای یک بار گفت: با توجه به مصوبه قانون بودجه سال 98 این موضوع در شهرستان‌های مرزنشین اجرایی نشده لذا دستور ویژه برای این بند قانونی لازم و ضروری است.

نماینده مردم خوی، چایپاره در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد: متأسفانه بسیاری از محصولات کشاورزان و باغداران به فروش نمی‌رود زیرا قیمت خریداران متناسب نیست، همچنین در مورد قیمت خرید گندم مشکلات باید حل شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از سرپرست وزارت آموزش و پرورش درخواست کرد تا نسبت به تکلیف و جذب حق‌التدریسی‌ها، نهضتی‌ها، کار معین‌ها و معلمان پیش دبستانی‌ اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet