حلول ماه ربیع الاول
1398/05/07 14:31:02
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در دیدار با روسای دانشگاه‌ها:

برنامه‌ریزی‌ و سیاست‌گذاری‌ها در مسیر تکریم دانشگاهیان باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با روسای دانشگاه ها، عنوان کرد: برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها در جهت تکریم دانشگاهیان باشد.
برنامه‌ریزی‌ و سیاست‌گذاری‌ها در مسیر تکریم دانشگاهیان باشد رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با روسای دانشگاه ها، عنوان کرد: برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها در جهت تکریم دانشگاهیان باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907104577259518.jpg برنامه‌ریزی‌,و,سیاست‌گذاری‌ها,در,مسیر,تکریم,دانشگاهیان,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روسای دانشگاه‌ها پیش از ظهر امروز (دوشنبه 7 مرداد) با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تاکید بر ضرورت حفظ و تکریم دست اندرکاران دانشگاه‌ها، عنوان کرد: نقش اساتید و دانشگاه در پویایی و حرکت کشور بسیار موثر است و باید برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها در جهت تکریم دانشگاهیان باشد.

وی درباره تعیین سقف حقوق برای اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها، عنوان کرد: افزایش حقوق‌ها باید متناسب با روح قانون مصوب مجلس باشد و آسیبی به این قشر خدوم و موثر وارد نشود.

در ابتدای این دیدار رؤسای دانشگاه‌ها توضیحاتی در خصوص وضعیت حقوق هیئت‌های علمی و شرایط رفاهی دانشجویان ارائه کردند./رئیس قوه مقننه درباره تجهیز امکانات خوابگاهی و امور رفاهی دانشجویان، افزود: باید چاره اندیشی شود و راه حل‌هایی را در نظر گرفت تا با اختصاص بودجه به این حوزه وضعیت رفاهی دانشجویان را سامان بخشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet