هدر اصلی
1398/05/07 18:22:00
سرویس اجتماعی
ساعی:

بنیاد شهید روند رو به رشدی دارد

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با تاکید بر اینکه بنیاد شهید روند رو به رشدی دارد، گفت: حجت الاسلام شهیدی تعامل مناسبی با مجلس و فراکسیون ایثارگران دارد.
بنیاد شهید روند رو به رشدی دارد عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با تاکید بر اینکه بنیاد شهید روند رو به رشدی دارد، گفت: حجت الاسلام شهیدی تعامل مناسبی با مجلس و فراکسیون ایثارگران دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/46236.jpg بنیاد,شهید,روند,رو,به,رشدی,دارد Icana

زهرا ساعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با ارزیابی مثبت عملکرد حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی، رئیس بنیاد شهید، گفت: حضور شهیدی در بنیاد شهید بسیار پررنگ بوده و عملکرد مثبتی در زمان فعالیت خود داشته است.

زهرا ساعی

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، افزود: پس از سال ها شاهد هستیم فردی به عنوان نماینده ولی فقیه در سازمان حضور دارد و این اتفاق مبارکی است.

وی با تاکید بر اینکه حجت الاسلام شهیدی توجه ویژه‌ای به خانواده ایثاگران، جانبازان و شهدا داشته و این موضوع به خوبی مشهود است، ادامه داد: همچنین اهتمام مناسبی برای رفع مشکلات حوزه درمان، پزشکی و مسکن خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان دارد.

بنیاد شهید با مشکلات ساختاری در حوزه اقتصادی مواجه است

 نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته بنیاد شهید با مشکلات ساختاری در حوزه اقتصادی مواجه بوده و شاهد تلاش‌هایی از سوی شهیدی برای حل آنها هستیم.

ساعی با بیان اینکه رئیس بنیاد شهید تعامل مناسب و خوبی با فراکسیون ایثارگران و مجلس دارد و به طور مرتب در جلسات شرکت می‌کند، یادآور شد: ایشان همیشه نقطه نظرات ما را به عنوان نهاد قانونگذار شنیده اند و تلاش مناسبی را برای همکاری داشته است.

بنیاد شهید روند رو به رشدی دارد

عضو فراکسیون امید مجلس دهم با تاکید بر اینکه بنیاد شهید روند رو به رشدی دارد، گفت: به عنوان فرزند جانباز شهید از حجت الاسلام شهیدی برای توجه به خانواده و فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان تشکر می کنم و قدردادن زحمات ایشان هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet