هدر موبایل
1398/05/08 12:09:47
سرویس صحن
بابایی صالح در تذکر شفاهی:

بخشنامه محدود کردن صادرات شیشه خلاف قانون است

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس گفت: بخشنامه محدود کردن صادرات شیشه تخت تنها توسط تولیدکنندگان خلاف قانون است و سبب تعطیلی شرکت‌های بازرگانی در استان‌های مختلف شده است.
بخشنامه محدود کردن صادرات شیشه خلاف قانون است نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس گفت: بخشنامه محدود کردن صادرات شیشه تخت تنها توسط تولیدکنندگان خلاف قانون است و سبب تعطیلی شرکت‌های بازرگانی در استان‌های مختلف شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201808100044694297.jpg بخشنامه,محدود,کردن,صادرات,شیشه,خلاف,قانون,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روح‌اله بابایی صالح در نشست علنی امروز( سه‌شنبه، 8 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر صمت درباره محدود کردن صادرات شیشه تخت فقط توسط تولیدکنندگان گفت: این بخشنامه خلاف قانون است و سبب تعطیلی شرکت‌های بازرگانی در استان‌های گیلان، قزوین، خوزستان، کردستان، کرمانشاه و خراسان رضوی و جنوبی شده است.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تکمیل راه‌های حوزه انتخابیه خود افزود: دو پروژه ملی بوئین‌زهرا – ساوه و آوج – رزن و پروژه ورودی میدان گردنه آوج باید تکمیل شود و قیر و اعتبار به پروژه‌های عمرانی شهرستان تخصیص یابد.

وی در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص تجهیز بیمارستان امیرالمومنین حوزه انتخابیه‌اش با یک دستگاه سی.تی.اسکن خواستار تخصیص چند دستگاه دیالیز به مرکز درمانی شهرستان آوج شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو خواستار احداث نیروگاه سیکل ترکیبی بوئین‌زهرا شد و تأکید کرد: با توجه به صنعتی بودن این شهر که ولتاژ برق در بوئین‌زهرا و آوج شده به شدت افت می‌کند.

بابایی صالح در تذکری به وزیر نفت خواستار تسریع در گازرسانی به 7 روستای باقی مانده شهرستان بوئین زهرا شد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در پایان از نیروی دریایی سپاه و سربازان گمنام امام زمان (عج) جهت اقدامات صورت گرفته اخیر تقدیر و تشکر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet