خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/05/08 18:43:00
سرویس اقتصادی
دژپسند خبر داد:

ارسال لایحه مالیات بر فعالیت های اختلال زا تا پایان مهر به مجلس

وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: لایحه اخذ مالیات از فعالیت های اختلال زا پس از نهایی شدن در دولت ارسال می شود پیش بینی می شود که تا پایان مهر ماه لایحه به مجلس ارسال شود.
ارسال لایحه مالیات بر فعالیت های اختلال زا تا پایان مهر به مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: لایحه اخذ مالیات از فعالیت های اختلال زا پس از نهایی شدن در دولت ارسال می شود پیش بینی می شود که تا پایان مهر ماه لایحه به مجلس ارسال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108602301307.jpg ارسال,لایحه,مالیات,بر,فعالیت,های,اختلال,زا,تا,پایان,مهر,به,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران، گفت: نمایندگان در جلسه کمیسیون سوالات متنوعی را مطرح کردند که محور برخی از آنها درباره خصوصی سازی، نحوه واگذاری شرکت های دولتی، بنگاهداری بانک ها، مقابله پولشویی و نقش وزارت اقتصاد درباره دیپلماسی اقتصادی بود.

مالیات بر عایدی سرمایه و بر مجموع درآمد در قالب اصلاح قانون مالیات مستقیم ارائه می شود

این عضو کابینه دولت دوازدهم، با بیان اینکه سوال یکی از نمایندگان این بود که چرا لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به مجلس ارسال نمی شود، افزود: قرار است قانون مالیات مستقیم به صورت جامع اصلاح شود که در جریان این اصلاح مالیات بر عایدی سرمایه و مالیات بر مجموع درآمد نیز گنجانده می شود و به صورت یکپارچه به مجلس تقدیم می شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی، با اشاره به اینکه اخذ مالیات از فعالیت های اختلال زا یکی از انتظارات مجلس و دلسوزان کشور است، تصریح کرد: افرادی که به این سمت می روند اقتصاد کشور را با مشکل مواجه می کنند، لذا لایحه اخذ مالیات از فعالیت های اختلال زا آماده شده و پس از بررسی نهایی در دولت ارسال می شود پیش بینی ها می شودکه تا پایان مهر ماه به مجلس ارسال شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet