هدر موبایل
1398/05/13 08:37:00
سرویس اقتصادی
نوری مطرح کرد:

قول وزارت جهاد کشاورزی برای کشیدن ترمز قیمت مرغ

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مسئولین وزارت جهاد کشاورزی قول دادند که در زمینه کنترل قیمت مرغ که به صورت سرسام آور و ترمز بریده در حال افزایش است برنامه ارائه کنند.
قول وزارت جهاد کشاورزی برای کشیدن ترمز قیمت مرغ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مسئولین وزارت جهاد کشاورزی قول دادند که در زمینه کنترل قیمت مرغ که به صورت سرسام آور و ترمز بریده در حال افزایش است برنامه ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43889.jpg قول,وزارت,جهاد,کشاورزی,برای,کشیدن,ترمز,قیمت,مرغ Icana

سید راضی نوری عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار، گفت: بخشی از مباحث مطرح شده در مجلس شورای اسلامی با حضور مسئولین وزارت جهاد کشاورزی در زمینه افزایش قیمت مرغ و کنترل بازار این محصول بود.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مرغ یکی از محصولات استراتژیک است که باید نیاز بازار آن تامین شود، ادامه داد: علاوه بر گوشت مرغ باید نیاز بازار به گوشت قرمز، برنج، روغن، شکر و سایر اقلام مورد نیاز خانوار تامین باشد به همین دلیل همواره ذخایر استراتژیک در کشور وجود دارد.

سید راضی نوری

کشور در زمینه تولید مرغ خودکفا است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشور در زمینه تولید گوشت مرغ خودکفا است، عنوان کرد: با توجه به اختصاص ارز 4 هزار و 200 تومانی برای تامین نهاده‌های مورد نیاز پرورش دهنگان مرغ گوشتی انتظار داریم که در بازار کمبودی وجود نداشته باشد.

عرضه و تقاضای نهاده‌های مورد نیاز مرغداران تناسب ندارد

وی با اشاره به اینکه متاسفانه به دلیل عدم نظارت کافی میزان عرضه و تقاضا و واردات و صادرات نهاده‌های مورد نیاز مرغداران تناسبی ندارد و دچار مشکلاتی شده‌ایم، ادامه داد: مسئولین وزارت جهاد کشاورزی قول دادند که در زمینه کنترل قیمت مرغ که به صورت سرسام آور و ترمز بریده در حال افزایش است برنامه ارائه کنند.

جوجه یک روزه و نهاده مورد نیاز مرغداران به موقع تامین شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید بتواند جوجه و نهاده مورد نیاز مرغداران را با قیمت مناسب و به موقع تامین کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet