ایام محرم 1398
1388/07/20 11:52:00
سرویس سیاسی
کوهکن خبر داد:

نشست مشترک دولت و مجلس به تعویق افتاد

**سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از به تعویق افتادن نشست مشترک دولت و مجلس خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محسن کوهکن" در حاشیه نشست مطبوعاتی پنجمین جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی در جمع خبرنگاران در خصوص به تعویق افتادن جلسه مشترک مجلس و دولت گفت: تعامل دولت و مجلس امری پسندیده است و مردم انتظار دارند که مطالبات آنها در قالب همفکری این دو قوه پاسخ داده شود.

وی با اشاره به جلسه مشترک دولت و مجلس که قرار بود امروز برگزار شودف اظهار داشت: با توجه به اینکه لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها که هم برای مجلس و هم برای دولت مهم است در دستور کار مجلس قرار دارد و قرار است در مورد آن رای گیری شود و تا عصر امروز نیز بررسی آن ادامه دارد لذا توافق شد که این جلسه مشترک به تعویق بیفتد.

کوهکن با بیان اینکه روز گذشته نیز در جلسه هیات رئیسه بحث مفصلی در این خصوص صورت گرفتف اظهار داشت: پیشنهاد ما این بود که چون تا پایان سال 3 بار این نشست‌ها برگزار می‌شود لذا مجلس و دولت فرصت برگزاری این نشست‌ها را دارند.

وی تصریح کرد: موضوعات مهمی چون قانون برنامه پنجم، لایحه بودجه سال 89 و نیز اصل 44 قانون اساسی را پیش رو داریم  که باید درچند ماه آینده باید با دولت بحث و گفتگو بپردازیم که انشاالله موضوع جلسات مشترک ما خواهد بود.

کوهکن اظهار داشت: این موضوع امروز به دولت منتقل شد و آنها نیز استقبال کردند. امیدوار هستیم بعد از تعطیلات مجلس (سرکشی به حوزه انتخابیه) در اولین فرصت این جلسه مشترک را برگزار کنیم.

وی گفت: همچنین قرار شد با توجه به مذاکرات گذشته جلسات مشترکی را هم با قوه قضاییه برگزار کنیم.قطعا این جلسات کمک می‌کند که از نزدیک همفکری و همراهی بیشتری صورت گیرد که نتایج آن باید عاید مردم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet