ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1398/05/14 15:23:17
سرویس فرهنگی
نیازآذری:

وزارت دادگستری و ارتباطات، کانال‌های بی‌هویت در فضای مجازی را شناسایی کنند

نماینده مردم بابل در مجلس بر ضرورت شناسایی کانال‌های بی‌شناسنامه و بی‌هویت تاکید کرد و گفت: متاسفانه برخی از فضای مجازی برای تخریب و تفرقه افکنی استفاده و ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کنند.
وزارت دادگستری و ارتباطات، کانال‌های بی‌هویت در فضای مجازی را شناسایی کنند نماینده مردم بابل در مجلس بر ضرورت شناسایی کانال‌های بی‌شناسنامه و بی‌هویت تاکید کرد و گفت: متاسفانه برخی از فضای مجازی برای تخریب و تفرقه افکنی استفاده و ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/118703.jpg وزارت,دادگستری,و,ارتباطات،,کانال‌های,بی‌هویت,در,فضای,مجازی,را,شناسایی,کنند Icana

حسین نیاز آذری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در مورد تذکر خود به وزرای دادگستری، ارتباطات و کشور مبنی بر ضرورت برخورد با کانال‌های بی شناسنامه و تخلفات در فضای مجازی، گفت: کانال‌های تقلبی و بی هویت امنیت اخلاقی و سیاسی جامعه را در معرض تهدید قرار داده و نیاز است شناسایی و برخورد با مدیران آنها در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، افزود: این کانال‌ها اگر نقد منصفانه‌ای به مسئولان دارند می توانند ارائه کنند اما درست نیست که با نشر اکاذیب با آبروی مسئولان و مردم بازی و اخبار را متناسب با سلیقه خود تغییر و به مردم ارائه ‌کنند.

وی با تاکید بر ضرورت شناسایی کانال‌های بی‌شناسنامه و بی‌هویت از سوی وزارت ارتباطات، کشور و دادگستری، ادامه داد: متاسفانه برخی از فضای مجازی برای تخریب و تفرقه افکنی استفاده و ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: هیچ فردی حق ندارد به صورت غیررسمی در فضای مجازی فعالیت کند  و به صورت جدی می طلبد ساماندهی کانال‌های فعال در حوزه مجازی، فیلتر کانال‌های بی هویت و برخورد قاطع با مدیران آنها در دستور کار دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد.

فضای مجازی باید به محلی برای رشد و پیشرفت کشور تبدیل شود

نیازآذری با تاکید بر اینکه از فضای مجازی می‌توان به بهترین شکل بهره برداری و  و تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد، گفت: فضای مجازی باید به محلی برای رشد و پیشرفت همه جانبه کشور و استان‌ها تبدیل شود نه محلی برای تخریب و نشر اکاذیب./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet