هدر موبایل
1398/05/16 16:02:13
سرویس اجتماعی
خدابخشی با اشاره به از بین رفتن درختان منطقه وسیعی از الیگودرز بر اثر آتش سوزی:

سازمان جنگل‌ها به سوء مدیریت در استان لرستان پایان دهد

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خواستار پایان دادن به سوء‌مدیریت در استان لرستان شد.
سازمان جنگل‌ها به سوء مدیریت در استان لرستان پایان دهد نماینده مردم الیگودرز در مجلس از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خواستار پایان دادن به سوء‌مدیریت در استان لرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/56939.jpg سازمان,جنگل‌ها,به,سوء,مدیریت,در,استان,لرستان,پایان,دهد Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از مدیریت ضعیف سازمان جنگل ها در استان لرستان انتقاد کرد و گفت: در سایه این سوء‌‌مدیریت درختان منطقه وسیعی از الیگودرز بر اثر آتش سوزی از بین رفته است.

محمد خدابخشی

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه اینکه طرح های آبخیزداری به درستی اجرا نمی شود، افزود: در منطقه ای که انتظار می رفت یکی از راه های جبران خسارات های وارده شده به محیط زیست الیگودرز بر اثر پروژه انتقال آب  قمرود اجرای طرح های آبخیزداری باشد این انتظار برآورده نشده است.

کند بودن فرآینده انتقال زمین برای اجرای طرح های عام المنفعه

وی ادامه داد: فرآیند انتقال زمین برای اجرای طرح های عمومی و عام المنفعه  به کندی پیش می رود  و  سوء مدیریت خسارات زیادی به مردم الیگودرز وارد کرده از سویی از ظرفیت نیروها و منابع انسانی موجود در استان به شکل مطلوبی استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید:

خدابخشی با انتقاد از اینکه ریزش برداری جاده های بین مزارع  تخریب شده بر اثر سیل به دلیل مخالفت و ممانعت منابع طبیعی انجام نشده است، گفت: این موضوع موجبات اعتراض شدید کشاورزان را فراهم کرده است.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: از سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور تقاضا داریم هر چه سریع‌تر به سوء‌مدیریت در استان لرستان پایان دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet