هدر موبایل
1398/05/18 10:14:47
سرویس فرهنگی
سعیدی در تشریح عملکرد فراکسیون"روابط عمومی و رسانه":

روابط عمومی‌ نیز جز مشاغل سخت لحاظ شود

رئیس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس گفت: بحث سختی کار از مطالبات روابط عمومی‌ها است .
روابط عمومی‌ نیز جز مشاغل سخت لحاظ شود رئیس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس گفت: بحث سختی کار از مطالبات روابط عمومی‌ها است . https://cdn.icana.ir/d/019/201809102532242060.jpg روابط,عمومی‌,نیز,جز,مشاغل,سخت,لحاظ,شود Icana

 

زهرا سعیدی مبارکه  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح عملکرد فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس گفت: سالانه همایش‌های مختلفی در ارتباط با روابط عمومی‌های سازمان‌های مختلف کشور و همچنین دبیرخانه‌ها برگزار و از طریق فراکسیون برای حمایت از حقوق آنها پیگیری‌هایی انجام می‌شود. یک بحثی که وجود دارد این است که به دنبال ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها هستیم چراکه روابط عمومی‌ها از یک طرف موکل یک سازمان و از طرف دیگر وکیل مردم هستند و به نوعی باید هر دو طرف را مدیریت و ساماندهی کنند.

تمام تلاش فراکسیون این است که شان و جایگاه روابط عمومی‌ها در کشور از نظر جایگاه سازمانی حفظ و تقویت شود

تلاش فراکسیون برای حفظ و تقویت شان و جایگاه روابط عمومی‌ها در کشور

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمام تلاش فراکسیون این است که شان و جایگاه روابط عمومی‌ها در کشور از نظر جایگاه سازمانی حفظ و تقویت شود. چاپ کتب در این حوزه و برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه انجام شده و در نهایت اینکه در هر جایی که نیاز به حمایت بود فراکسیون تلاش کرد تا از روابط عمومی‌ها حمایت کند و سعی شده تا حد توان کوتاهی نشود.

بحث سختی کار از مطالبات روابط عمومی‌ها است

وی افزود: از روابط عمومی‌های کشور خواسته بودم با توجه به دغدغه‌های خود طرحی را آماده کنند؛ با توجه به اینکه بحث سختی کار از مطالبات آنها است، دولت باید لایحه دهد چراکه بار مالی برای دولت دارد و دشواری‌های خود را برای پیگیری‌ها دارد؛ طی نشستی که رئیس مجلس با تعدادی از نخبگان روابط عمومی داشت، دغدغه‌های روابط عمومی‌ها مطرح شد و در نهایت قرار شد تا آنها طرح خود را برای اینکه تبدیل به قانون شود مطرح کنند تا نمایندگان در برنامه‌های آتی کشور و به صورت قانون آن را تصویب کنند؛ با توجه به اینکه روابط عمومی‌ها از نزدیک این موضوعات را لمس می‌کنند، باید نظارت، ساماندهی و برنامه‌ریزی لازم را برای ادامه مسیر کاری انجام دهند.

فراکسیون تا جایی که امکان داشت در حق روابط عمومی‌ها کوتاهی نکرد

رئیس فراکسیون روابط عمومی مجلس با بیان اینکه در جاهایی که نیاز به نظارت و پیگیری بود تا جایی که امکان داشت، کوتاهی نکردیم، تصریح کرد: به دلیل اینکه در مقام اجرایی نیستیم، یک سری تکدرات اجرایی وجود داشت که در طی سخنرانی‌ها و نطق از دولت خواسته شد و در نهایت تلاش فراکسیون روابط عمومی در جهت بهبود جایگاه روابط عمومی‌ها بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet