روز مجلس
1398/05/20 09:39:24
سرویس اجتماعی
فلاحت پیشه:

صادرات غیرنفتی ایران در شرایط تحریم 2 برابر شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزارش‌ها نشان داد که در شرایط تحریم، صادرات غیر نفتی نسبت به ۹ ماه گذشته ۲ برابر شده است.
صادرات غیرنفتی ایران در شرایط تحریم 2 برابر شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزارش‌ها نشان داد که در شرایط تحریم، صادرات غیر نفتی نسبت به 9 ماه گذشته 2 برابر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105536135478.jpg صادرات,غیرنفتی,ایران,در,شرایط,تحریم,2,برابر,شد Icana

حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: صحبت‌های مقام معظم رهبری یک سری شاخص‌هایی دارد که یکی از شاخص‌ها این است که در شرایط تحریم، صادرات غیر نفتی ایران 2 برابر شد یعنی در گزارش 9 ماهه زمان تحریم‌های جدید که آمریکایی‌ها تحریم‌ها را آغاز کردند با 9 ماه اول نشان داد که صادرات غیر نفتی 2 برابر شد.

زمانی‌که  مردم وضعیت اقتصادی بهتری داشته باشند، در آن زمان دولت موفق عمل کرده است

وضعیت مدیریت اقتصادی رضایت بخش نیست

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی افزود: بخش عمده‌ای از صرفه‌جویی‌ها صورت گرفت و بسیاری از کارهای اقتصادی صرفه پیدا کرد هر چند که همچنان از وضعیت مدیریت اقتصادی راضی نیستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اما زمانی که این شرایط به درون سفره مردم برگردد و وضعیت اقتصادی مردم بهتر و مشکلات کمتری داشته باشند، در آن زمان دولت موفق عمل کرده است.

سیاست‌هایی که باعث تقویت مصرف‌گرایی در کشور شود به نفع مردم نیست

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: کنترل نرخ ارز و برخی سیاست‌های تولید و صادرات که شکل گرفته نشان می‌دهد که در شرایط کنونی سیاست‌هایی که باعث تقویت مصرف‌گرایی در کشور شود به نفع مردم نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet