هدر موبایل
1398/05/19 09:39:30
سرویس اجتماعی
نمکی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت:

دانشجویان پزشکی سهمیه 30 درصدی باید به تعهد خود عمل کنند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به مطالبات کنونی دانشجویان پزشکی بهره‌مند شده از سهمیه ۳۰ درصدی تاکید کرد که آنها باید تا آخرین روز تعهد خود را اجرا کنند.
دانشجویان پزشکی سهمیه 30 درصدی باید به تعهد خود عمل کنند وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به مطالبات کنونی دانشجویان پزشکی بهره‌مند شده از سهمیه 30 درصدی تاکید کرد که آنها باید تا آخرین روز تعهد خود را اجرا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107567910190.jpg دانشجویان,پزشکی,سهمیه,30,درصدی,باید,به,تعهد,خود,عمل,کنند Icana

سعید نمکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد مطالبات کنونی تعدادی از دانشجویان پزشکی بهره‌مند شده از سهمیه 30 درصدی که مدعی هستند وزیر بهداشت و درمان وعده داده که این دانشجویان تا آخر مردادماه از تسهیلاتی مبنی بر احداث مطب و شرکت در آزمون تخصصی بهره‌مند می‌شوند، با بیان اینکه من در این مورد هیچ وعده‌ای نداده‌ام، گفت: دانشجویان پزشکی بومی که از سهمیه 30 درصدی استفاده کرده‌اند، نمره کمتری نسبت به بقیه پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری پزشکی کسب کرده بودند.

وی تصریح کرد: این افراد به دلیل پایین بودن امتیازی که کسب کرده‌اند، تعهد دادند تا در نقطه خاصی از کشور به ارائه خدمات بپردازند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: دانشجویان پزشکی بومی که از این سهمیه استفاده کرده‌اند باید تا آخرین روز تعهد خود را اجرا کنند و من ذره‌ای نسبت به اجرای این قانون عقب‌نشینی نخواهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet