خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/07/20 12:21:00
سرویس فرهنگی
با همکاری مجلس و در آذرماه برگزار می‌شود:

پنجمین جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی

**پنجمین جشنواره خدمت‌رسانی و پاسخگویی با همکاری مجلس شورای اسلامی در آذرماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، صبح امروز دوشنبه "محسن کوهکن" سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، "مصطفی کواکبیان" عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین جشنواره خدمت‌رسانی و پاسخگویی و اسکندری دبیر این جشنواره در یک نشست خبری اهداف برگزاری و برنامه‌های پجشنواره را تشریح کردند.

در این نشست، ابتدا اسکندری دبیر پنجمین جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی، هدف از برگزاری این جشنواره را نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی و پاسخگویی در میان مردم و حاکمیت عنوان کرد و با بیان اینکه طرح این جشنواره طبق اصل 8 قانون اساسی جمهوری اسلامی مبنی بر نظارت مردم بر دولت صورت می‌گیرد از همکاری برخی از اساتید مجرب دانشگاه تهران، علامه طباطبایی و نیز تربیت مدرس برای برگزاری این جشنواره خبر داد.

اسکندری تکریم ارباب رجوع و میزان موفقیت‌ دستگاه اجرایی در تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به رسانه‌ها و نیز اصلاح الگوی مصرف در سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، ایجاد رقابت بین دستگاه‌های کشور و نیز تشخیص نقاط قوت و ضعف آنها در بحث تکریم ارباب رجوع را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

وی همچنین گفت که این جشنواره با مشارکت مجلس، برخی از روزنامه‌ها، صدا و سیما و نیز دانشگاه امام صادق در آذرماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet